reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kurde A ja jestem przerażona tym katarem a jutro miałyśmy mieć szczepienie :-/
Znaczy w sumie to nie wiem czy to katar. Słychać że coś jej zalega w nosku ale jak próbuje wyciągnąć to nic tam nie ma więc już sama nie wiem:-/
No i to ubieranie spędza mi sen z powiek :p
Jak u Was z mm??
Ale odwołałas szczepienie? Ja nigdy nie ryzykuję ... O trzy miesiące prawie Jej szczepienia przeciągnęłam i nie żałuję.
Mm wciąga jak smok hehe
 
reklama
Kurde A ja jestem przerażona tym katarem a jutro miałyśmy mieć szczepienie :-/
Znaczy w sumie to nie wiem czy to katar. Słychać że coś jej zalega w nosku ale jak próbuje wyciągnąć to nic tam nie ma więc już sama nie wiem:-/
No i to ubieranie spędza mi sen z powiek :p
Jak u Was z mm??
Moj Hubek tez ma takie twarde kozy ktore slysze jak oddycha ze sa. Kupilam wode morska i jestem w stanue je wyciagnac jak psikne kilka razy-oczywiscie w odstepie czasowym
 
Ale odwołałas szczepienie? Ja nigdy nie ryzykuję ... O trzy miesiące prawie Jej szczepienia przeciągnęłam i nie żałuję.
Mm wciąga jak smok hehe
Robisz jakies badania przed szczepieniem? My dzis odbieramy wymik powtornt posiewu moczu bo wyszly bakterie:/ mam nadzieje ze przez zle pobranie, tj. Bez wczesniejszeho wymycia pod bierzaca woda
 
I teraz jak ubierasz Zosie w domu?? I ile macie mniej więcej stopni??:-)
Ile stopni nie wiem ale mamy ciepłe mieszkanie. Śpi w pajacach i od rana na macie się w nich bawi. Wczoraj miała bawełniany to ubrałam Jej jeszcze bluzę na wierzch a dziś ma taki polarkowy i w nim się bawi
 
Moj Hubek teraz spi tak. Nogi gole, okryte tylko cienkim kocykiem. Dzecku sprawdza sie temp. Na karku. Jesli jesr cieply to ok, jesli mokry to jest ubrany za cieplo a najgorsza sprawa jest przegrzewanie dziecka.
Dziewczyny a mam pytanie czy kladzievie spać dziecki na brzuchu? Hubcio ma ponad 5 tygodni, rano mocno płakał i maz go dal na brzuszek izasnal. Ja sie boje troche ale jemu to bardzo odpoeiada
 

Załączniki

  • 201809260838531000.jpg
    201809260838531000.jpg
    441,9 KB · Wyświetleń: 86
Czyli będziesz już kończyła ściągać i przechodzicie na mm? Ile Zosia dokładnie ma?

Nie, chce ściągać do skończonego pol roku Zosi, teraz ma dokładnie 4 miesiące i 12 dni. Ale chce jej wprowadzić bo ja jestem na diecie bezmlecznej, lekko jej wprowadzam, ale to jogurty i kefiry gdzieś tam w sosie czy zupie trochę śmietany. Ostatnio miałam kryzys i ściągałam tylko po 50 ml. Neonatolog kazała mi wprowadzać nutramigen lub bebilon pepti. A ona tak tym pluje. Na fb dziewczyny ni podpowiedziałby żeby nutramigen mieszać z innym mlekiem i tak robię z tym, ze ona dalej nie chce tego jeść [emoji85][emoji22]
 
Dziewczyny pytanie do bardziej doświadczonych niż ja :-)
Jak mam ubierać dziewczynki w domu jak mamy 23 stopnie ? Czy wystarczy jedna warstwa body + spodenki?? Myślałam że tak a teraz moja córcia męczy się z katarem:-( więc może j3dnak coś pod body zakładać??
Kolejne pytanie co sądzicie o szczepionkach przeciw rotawirusom??
Ja na rota szczepiłam i jesteśmy już po drugiej dawce po pierwszym mega senna drugim marudna. Co do kataru to moja miała identycznie grało jej w nosie, kichała a nic nie spływało oczywiście usłyszałam od pediatry że za ciepło ubieram i to od tego zaleciła inhalacje, maść majerankowa i dwa dni inhaliacji i po katarze. Co do ubierania to w zupełności wystarczy.
 
reklama
Ja na rota szczepiłam i jesteśmy już po drugiej dawce po pierwszym mega senna drugim marudna. Co do kataru to moja miała identycznie grało jej w nosie, kichała a nic nie spływało oczywiście usłyszałam od pediatry że za ciepło ubieram i to od tego zaleciła inhalacje, maść majerankowa i dwa dni inhaliacji i po katarze. Co do ubierania to w zupełności wystarczy.
My bylismy ostatnio na usg glowki. Bylo gdzies 20 stopni, Hubek miał cienka czapke to na start byla opieprz ze po co mu czapka jak dzis ma byc 30 stopni i od tego momentu juz go tak nie ubieram i sprawdzam na karczku
 
Do góry