reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a jak pomóc dzidziusiowi z kupką/bączkiem? Od przedwczoraj mały się strasznie pręży i płacze, jak mu się uda popuścić to się relaksuje i zasypia, a po 15 minutach znowu płacz. Mój już mi kazał odstawić cały nabiał i kasze. Za chwilę nic nie będę mogła jeść, a u synka bez zmian:(
Podginaj nóżki i kładź jak najwięcej na brzuchu. Niestety chyba trzeba to poprostu przetrwać:-/
 
reklama
Ciężko. Nawet bardzo. Moja Zośka w tym momencie już pozbyła się problemów. Od czasu do czasu coś tam ja kręci i wierci, ale do rurek się nie przyzwyczaiła i nic się jej nie rozleniwiło. Teraz próbuje ja przekonać do mm. A pluje nim jak trzeba. Ze względu na to, ze ma bóle brzuszka ma być na nitramigenie bądź na bebilonie pepti. Jestem załamana nawet jak jej z innym mlekiem wymieszam to pluje [emoji85]‍♀️
Czyli będziesz już kończyła ściągać i przechodzicie na mm? Ile Zosia dokładnie ma?
 
Równo rok temu o tej porze leżałam w hotelu i się stresowałam przed punkcja, która miała się odbyć śnią następnego! Czas zleciał niesamowicie szybko. Mój największy skarb zaraz skończy 5 miesięcy. A mnie się wydaje, ze punkcja była wczoraj.
Oj nieźle mija ten czas... u mnie za chwilę tok od drugiej procedury. Pierwsza zaraz 2 lata...
 
Dziewczyny pytanie do bardziej doświadczonych niż ja :-)
Jak mam ubierać dziewczynki w domu jak mamy 23 stopnie ? Czy wystarczy jedna warstwa body + spodenki?? Myślałam że tak a teraz moja córcia męczy się z katarem:-( więc może j3dnak coś pod body zakładać??
Kolejne pytanie co sądzicie o szczepionkach przeciw rotawirusom??
 
Dziewczyny pytanie do bardziej doświadczonych niż ja :-)
Jak mam ubierać dziewczynki w domu jak mamy 23 stopnie ? Czy wystarczy jedna warstwa body + spodenki?? Myślałam że tak a teraz moja córcia męczy się z katarem:-( więc może j3dnak coś pod body zakładać??
Kolejne pytanie co sądzicie o szczepionkach przeciw rotawirusom??
Przeciw rota nie dawałam. Słyszałam od pielęgniarek z oddziałów dziecięcych że nie ma tygodnia by nie mieli u siebie chorego dziecka mimo szczepienia. A fajne one nie są. Więc odpuściłam temat...
Co do ubierania ciężko czasem utrafić...Ja swoją chyba za ciepło ubieram. Zawsze mi się śmiać chce bo często widzę sąsiadkę z wózkiem Jej dziecko prawie gołe a moje pod kocem haha. Ale nie choruje mi w ogóle to się nie martwię
 
Przeciw rota nie dawałam. Słyszałam od pielęgniarek z oddziałów dziecięcych że nie ma tygodnia by nie mieli u siebie chorego dziecka mimo szczepienia. A fajne one nie są. Więc odpuściłam temat...
Co do ubierania ciężko czasem utrafić...Ja swoją chyba za ciepło ubieram. Zawsze mi się śmiać chce bo często widzę sąsiadkę z wózkiem Jej dziecko prawie gołe a moje pod kocem haha. Ale nie choruje mi w ogóle to się nie martwię
Kurde A ja jestem przerażona tym katarem a jutro miałyśmy mieć szczepienie :-/
Znaczy w sumie to nie wiem czy to katar. Słychać że coś jej zalega w nosku ale jak próbuje wyciągnąć to nic tam nie ma więc już sama nie wiem:-/
No i to ubieranie spędza mi sen z powiek :p
Jak u Was z mm??
 
Przeciw rota nie dawałam. Słyszałam od pielęgniarek z oddziałów dziecięcych że nie ma tygodnia by nie mieli u siebie chorego dziecka mimo szczepienia. A fajne one nie są. Więc odpuściłam temat...
Co do ubierania ciężko czasem utrafić...Ja swoją chyba za ciepło ubieram. Zawsze mi się śmiać chce bo często widzę sąsiadkę z wózkiem Jej dziecko prawie gołe a moje pod kocem haha. Ale nie choruje mi w ogóle to się nie martwię
I teraz jak ubierasz Zosie w domu?? I ile macie mniej więcej stopni??:-)
 
reklama
Dziewczyny pytanie do bardziej doświadczonych niż ja :-)
Jak mam ubierać dziewczynki w domu jak mamy 23 stopnie ? Czy wystarczy jedna warstwa body + spodenki?? Myślałam że tak a teraz moja córcia męczy się z katarem:-( więc może j3dnak coś pod body zakładać??
Kolejne pytanie co sądzicie o szczepionkach przeciw rotawirusom??
Ja bede szczepic na rotawirusa już 4 pazdziernika. Po co dzidzius ma sie meczyc. Ta szczepionka nie boli bo sie ja pije a mojej znajomej syn znarl na rota jak mial pol roczku:( jego organizm byl oslabioby po operacju, z uwagi na stan zdriwia nie mogl byc szczepiony ale moze to by go uratowalo gdyby można podac szczepionke. Moj Hubek jest w body z dlugim rekawem i spi.albo w rozku albo u nas na łóżku i.jest okryty kocykiem a temp w domu przez dzien to 21 stopni a w nocy 18-w nocy jest zawsze rożek.
 
Do góry