reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Równo rok temu o tej porze leżałam w hotelu i się stresowałam przed punkcja, która miała się odbyć śnią następnego! Czas zleciał niesamowicie szybko. Mój największy skarb zaraz skończy 5 miesięcy. A mnie się wydaje, ze punkcja była wczoraj.
Gosiu mi minie jutro rok jak miałam transfer a wydaje mi się, że to było dopiero co.
 
reklama
A to nie pamiętam. Osobiście nie mam zdania bo nigdy nie było u nas takich problemów.
Stałe stosowanie rozleniwia układ wydalniczy ale jak się zastosuje raz na parę miesięcy awaryjnie to myślę że można.
My z @nieagatka jestesmy zdania ze odbyt działa w 1 strone nic sie tam nie wsadza dla czopkow stanowcze Nie hi hi hi
 
Dzięki dziewczyny za rady. Rowerek ciężko mu zrobić bo tak wierzga nogami, a kładzenie na brzuszku poszło super tylko za pierwszym razem. Ale od jutra nie ma zmiłuj...chce czy nie chce będzie leżał. Jeszcze nie ma tak źle, z espumisanem poczekam. We wtorek pierwsza wizyta u dr.
Sprobuj go u siebie ns brzuchu polozyc
 
A nie wazymy sami bo co ustawienir wagi to inna waga. 4 października mamy szczepienie to się dowiem bo tak to sie tylko stresiwalsm

Też już miałam w głowie chęć kupienia wagi, żeby mieć pod kontrolą czy Małej wystarcza jedzenia i dobrze rośnie, ale położna z mężem mnie delikatnie okrzyczeli i zaniechałam pomysłu :-D
 
reklama
Do góry