reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
My mieliśmy dziś wizytę, wszystko jest dobrze, Mały wazy 2600 (36t1dc), szyjka wysoko, zamknięta, GBS pobrany.
Widziałam się przed wizyta z @zylwia , która wygląda kwitnąco :)
Kochana to moja tyle waży w 33tc :laugh2: dziękuję kochana ❤ Ty też wyglądasz super ❤ milo było się znowu zobaczyć ❤

Ogólnie u nas wszystko ładnie, szyjka 1,5cm zamknięta, mała niziutko główka i po zamierzeniu wyszło , że brzuszek ma taki okraglutki ❤ na usg ruchliwa i nie Lubi się badać :D
2600 jak narazie zobacztmy jak urośnie :laugh2:
 
My mieliśmy dziś wizytę, wszystko jest dobrze, Mały wazy 2600 (36t1dc), szyjka wysoko, zamknięta, GBS pobrany.
Widziałam się przed wizyta z @zylwia , która wygląda kwitnąco :)
No to super że wszystko u Was dobrze :-)) to nasze dzieciaki maja taką samą wagę :-) w sensie jak nasza większa Kruszynka :-)
A mierzył Ci dr dlugosc szyjki??
 
Hej dziewczyny :)
U nas po wczorajszej wizycie (32tc + 3) wszystko ok.
Szyjka zamknieta i wysoko, dzieki Bogu bo miewam wrażenie ze jest rozwarta i zaraz bede rodzic ale to pewnie psychika moja mnie nakręca :p
Karolinka waży 1730 gram, nie dała sobie zrobić zdjecia bo oczywiscie tradycji stalo sie zadość i musiała sie zasłonic :)
Kolejna wizyta 2 sierpnia.
Pozdrawiamy każdą z Was.
Serdeczne gratulacje dla dziewczyn ktore juz powitały swoje maleństwa na świecie ❤️
 
Hej dziewczyny :)
U nas po wczorajszej wizycie (32tc + 3) wszystko ok.
Szyjka zamknieta i wysoko, dzieki Bogu bo miewam wrażenie ze jest rozwarta i zaraz bede rodzic ale to pewnie psychika moja mnie nakręca :p
Karolinka waży 1730 gram, nie dała sobie zrobić zdjecia bo oczywiscie tradycji stalo sie zadość i musiała sie zasłonic :)
Kolejna wizyta 2 sierpnia.
Pozdrawiamy każdą z Was.
Serdeczne gratulacje dla dziewczyn ktore juz powitały swoje maleństwa na świecie ❤️
Ooooo kruszynka :) moja 2600 A jesteśmy Aby dzień do przodu :D fajnie , że wszystko dobrze :)
Wizytę masz w moje urodziny :D
 
No to super że wszystko u Was dobrze :-)) to nasze dzieciaki maja taką samą wagę :-) w sensie jak nasza większa Kruszynka :-)
A mierzył Ci dr dlugosc szyjki??

Właśnie tak pomyślałam że Twoje dziewczynki podobnie ważą :)
Moja dr sprawdzała szyjkę ręcznie i nie podawała długości. Gdyby była krótka to dokładnie ocenilaby długość,zeby sprawdzić czy nie jest jakaś graniczna ale mówiła że bardzo długa i zamknięta więc nie skupiała się już na niej.
 
reklama
Kochana to moja tyle waży w 33tc :laugh2: dziękuję kochana ❤ Ty też wyglądasz super ❤ milo było się znowu zobaczyć ❤

Ogólnie u nas wszystko ładnie, szyjka 1,5cm zamknięta, mała niziutko główka i po zamierzeniu wyszło , że brzuszek ma taki okraglutki ❤ na usg ruchliwa i nie Lubi się badać :D
2600 jak narazie zobacztmy jak urośnie :laugh2:

Większe dziecko to większa powierzchnia do całowania :). Najważniejsze, że wszystko dobrze.
 
Do góry