reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochane problem mam z M dostaliśmy od dr pozwolenie na przytulanie , przytulanie było ale byłam jednak bardziej sucha niż zawsze i podrażniona jestem czy mogę zewnętrznie użyć clotrimazolum? Czy w 1 trym nie wolno używać masci
Limoncia najlepiej jak zapytasz swojego lekarza, wiekszosc z nas nie mialo problemow z sexem w ciazy bo po prostu sexu nie bylo[emoji6] a jak mialas plamienia, tyle problemow i watpliwosci ostatnio to moze warto na jakis czas odpuscic zeby sobie nie dokladac zmartwien "po"
Oczywiscie zrobicie jak uwazacie[emoji6]
 
reklama
Kiedys jedzcze w ciazy zapytala mnie o to samo moja gin [emoji3] Babeczka w moim wieku i bez dzieci i mowi, ze zawsze sie zastanawia skad wiemy, ze to czkawka [emoji16] Wierz mi, ze bedziesz wiedziec hihi, bo to czkanie jest regularne, trwa troche czasu i nie sposob nie poznac, ze to to [emoji16]
Mogłabyś podać nazwę tabletek jakie bierzesz po ciąży na endometroze. Dzięki
 
Dziewczyny czy jak macie opuchnięte nogi to bolą Was też? U mnie to jest taki dziwny ból jakbym miała stopę stłuczoną a nie przypominam sobie, żeby coś takiego się stało. Jak mąż mi ją pomasuje to jest trochę lepiej, ale na początku to ledwo może ja dotknąć tak boli.
 
280 dni L4 kończy mi się w sierpniu a termin mam na wrzesień. Zabraknie mi ok 24 dni.
Ale ti sa jakieś ograniczenia czasowe l4 przy ciazy?? Bo wiem ze przy zwyklyn l4 tak ale przy ciazy? Ja od początku jestem na l4, wiec jesli termin mam na sierpień to tez przekrocze 280dni
 
reklama
280 dni L4 kończy mi się w sierpniu a termin mam na wrzesień. Zabraknie mi ok 24 dni.
Ilośc dni zwolnienia dla kobiet w ciąży to 270 dni czyli dokładnie 9 miesięcy. Byłaś już wcześniej na jakimś zwolnieniu? Powinnaś porozmawiać ze swoim lekarzem i złożyć wniosek o wypłatę świadczenia rehabilitacyjnego.
 
Do góry