reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@Iskra_82 przelicz sobie jeszcze raz te dni. Ja sie przestraszylam, termin wg usg msm na 19 sierpien ale ze chce cc to bedzie wczesniej. Jak teraz dokladnie przeliczylam to do konca lipca mam 247 dni. Jesli cc byliby kolo 10 sierpnia to mi wychodzi 257 no chyba ze bylas na l4 w trakcie stymulacji juz
 
Ale ti sa jakieś ograniczenia czasowe l4 przy ciazy?? Bo wiem ze przy zwyklyn l4 tak ale przy ciazy? Ja od początku jestem na l4, wiec jesli termin mam na sierpień to tez przekrocze 280dni

Normalnie masz 6 miesięcy, przy ciąży jest dłuższe czyli 280 dni, ale ja na L4 byłam już miesiąc przed ciąża, a że nie miałam przerwy to te 1,5 miesiąca wlicza mi się w te 280 dni i braknie mi na ciążę.
 
@Iskra_82 przelicz sobie jeszcze raz te dni. Ja sie przestraszylam, termin wg usg msm na 19 sierpien ale ze chce cc to bedzie wczesniej. Jak teraz dokladnie przeliczylam to do konca lipca mam 247 dni. Jesli cc byliby kolo 10 sierpnia to mi wychodzi 257 no chyba ze bylas na l4 w trakcie stymulacji juz

Liczyłam. 270 dni mija mi 04.08. Termin na 08.09. Skoczę we wtorek do zusu bo mnie to nie ominie. Dzięki Dziewczyny.
 
reklama
Normalnie masz 6 miesięcy, przy ciąży jest dłuższe czyli 280 dni, ale ja na L4 byłam już miesiąc przed ciąża, a że nie miałam przerwy to te 1,5 miesiąca wlicza mi się w te 280 dni i braknie mi na ciążę.
No to faktycznie dupa:/ ale podpytaj czy to nie bedzie mialo jakiegos wplywu na macierzynski bo dzis to już u nas nic nie wiadomo:/
 
Do góry