reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny , rowno tydzien temu poczulam ruchy, to byl pierwszy dzień 18tc. Od tamtej pory codziennie czułam jakieś drgania, "babelki", motylki i inne. Jednak wczoraj popołudniu i dziś praktycznie nic nie czuje. Dziś to w ogole. Tętno sprawdzałam rano , było ok , od razu znalazłam.
Powiedzcie mi czy jak poczulyscie pierwsze ruchy to były takie przerwy ?? Dziś mam pierwszy dzień 19tc. Niepokoje się, Że coś jest nietak :/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zbadalam tętno jeszcze raz. Akurat szalał chyba, bo tętno się zmieniało i raz było bardzo głośno słychać , a raz ciszej i poczułam dziś pierwszy raz jak wyłączyłam detektor. Jeju, odetchnelam , ale napiszcie mi bardziej doświadczone jak to było u Was.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zbadalam tętno jeszcze raz. Akurat szalał chyba, bo tętno się zmieniało i raz było bardzo głośno słychać , a raz ciszej i poczułam dziś pierwszy raz jak wyłączyłam detektor. Jeju, odetchnelam , ale napiszcie mi bardziej doświadczone jak to było u Was.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Aniu, na tym etapie takie braki aktywności są normalne. Przynajmniej tak mówił mój lekarz- mogą być nawet 2 dni, kiedy nie czujesz ruchów.
Wiem, że to Cię stresuje. Ja, gdy się stresowałam, włączałam detektor. To mnie zawsze uspokajało.
 
Hej. Czytam Was regularnie mimo że się nie udzielam. Gratuluję szczególnie Ewunce i nadal trzymam kciuki za Gosie (Nie możesz się poddać, ja przeszłam 5 transferow). Z czasów moich początków pozostałe dziewczyny już dawno urodziły lub są w ciazy. Gosia czekam na pozytywny obrót spraw!
U mnie 28tc i mam pytanko. Czy rozwazacie pobranie krwi pepowinowej i zdeponowanie w Krajowym Banku Komórek Macierzystych. Ostatnio mnie Gin zachęcała, ale zglebiamy temat i zdania ekspertów sa mocno podzielone. Jakie jest wasze zdanie i doświadczenie w temacie?
My bankowaliśmy krew. Im więcej czytaliśmy, tym więcej było niewiadomych. Konsultowaliśmy się z kilkoma lekarzami i zdecydowaliśmy się, że to zrobimy. Traktujemy to jako rodzaj polisy dla syna. Wiemy jakie są ograniczenia, ale wszyscy nam mówili, że w komórkach macierzystych jest przyszłość.
Temat trudny i decyzję musicie podjąć sami. Powodzenia! :)
 
My bankowaliśmy krew. Im więcej czytaliśmy, tym więcej było niewiadomych. Konsultowaliśmy się z kilkoma lekarzami i zdecydowaliśmy się, że to zrobimy. Traktujemy to jako rodzaj polisy dla syna. Wiemy jakie są ograniczenia, ale wszyscy nam mówili, że w komórkach macierzystych jest przyszłość.
Temat trudny i decyzję musicie podjąć sami. Powodzenia! :)
A co Ty robisz o 3 w nocy na forum ? Zamiast spać........
 
Ewunka ja też ostatnio spać nie moge i albo po polnocy albo o 4 rano grasuję a potem milion razy odsypiam w dzień [emoji23]

p19u3e3kypv8wdqj.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]
 
reklama
Do góry