reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kuruj się Kochana:)

Mnie też dotknęła bezsenność i nawet nie wiem dlaczego. W ciągu dnia nie pozwalam sobie na drzemki, codziennie spacery, sklep, ogarnięcie domu, kładę się i nie mogę zasnąć. Może to przez tę duchotę.
Moja Mała wczoraj znowu się nie ruszała - było leżenie na boku, spacer, 2 batoniki, truskawki, nawet trochę coli, trącanie brzucha, zimna woda, zimne mleko i nic. Już się mieliśmy zbierać na IP i wtedy zaczęła stukać. Dzisiaj idziemy do lekarza, zobaczę czy te ograniczenie ruchów to już kwestia masy Zosi.
U mnie skończony 35 tc, idzie 36. Postanowiłam się spakować, a mój M uprać mi torbę. Zapomniał tylko wyjąć z torby podkładkę, która zamieniła się w rozdrobniony papier;) Torba nie do uratowania tj. można ją wziąć na męski wypad do lasu;)

Z tą kuracją to tak licho bo na zatkany nos mało co można wziąść. Sól nie pomaga więc się meczę.
Dziś spałam od 4 do 9:30 I też w dzień nie odsypism chodzę jak zoombi jak mnie zgarną do szpitala nie będę miała siły urodzić.
Co do pakowania torby moja była gotowa już w 32-33 tyg.
Daj znać po wizycie .
 
reklama
Ja już po wizycie, Mała przybrała ok. 0,5 kg i waży ok. 2800 g:) Lekarz powiedział, że waga oszacowana niezbyt dokładnie, bo trudno ją było dzisiaj zmierzyć. Mocno się ruszała i ułożyła się tylną częścią ciała do świata co utrudniało pomiar. Zdziwiła nas trochę bo 3 i 6 tygodni temu ułożona była główkowo.
Serca też nie dała obejrzeć, ale ktg wg lekarza ok.
 
Ja już po wizycie, Mała przybrała ok. 0,5 kg i waży ok. 2800 g:) Lekarz powiedział, że waga oszacowana niezbyt dokładnie, bo trudno ją było dzisiaj zmierzyć. Mocno się ruszała i ułożyła się tylną częścią ciała do świata co utrudniało pomiar. Zdziwiła nas trochę bo 3 i 6 tygodni temu ułożona była główkowo.
Serca też nie dała obejrzeć, ale ktg wg lekarza ok.
Niesforne te dzieciaki od małego [emoji23]

p19u3e3kypv8wdqj.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]
 
a ja odwazylam sie dzisiaj na kupno pierwszych malych drobiazgow dla malutkiej...no bardzo przyjemne to bylo:)
Aniu (tak?) a który tc masz? Korzystam z telefonu i jeśli nawet masz suwaczek to nie widzę. Ja narazie kupiłam tylko jedno body z napisem I Love my mummy bo mnie tak urzeklo [emoji23] ale przyszla latorosl dostała gotówkę od prababci i po mam nadzieję pozytywnych badaniach prenatalnych chcę kupić upatrzoną wanienkę ale trochę mam właśnie stracha

p19u3e3kypv8wdqj.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]
 
Ostatnia edycja:
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***
CZERWIEC
19 : Kreatola - synek Julian
20 : ema51 - synek Filipek

CZERWIEC
28:dreamscometrue - I badanie prenetalne
29:Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: Ewunka -I badanie prenetalne

LIPIEC
10: AniaCh83- wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: dreamscometrue - wizyta u ginprowadzącego ciążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia

22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa ???
26.11.2017- Nataliaa93 - dziewczynka ???
02.12.2017- AniaCh83 - chłopiec ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

10.01.2018- dreamscometrue ???
09.02.2018- ropuszka666 ???
 
Aniu (tak?) a który tc masz? Korzystam z telefonu i jeśli nawet masz suwaczek to nie widzę. Ja narazie kupiłam tylko jedno body z napisem I Love my mummy bo mnie tak urzeklo [emoji23] ale przyszla latorosl dostała gotówkę od prababci i po mam nadzieję pozytywnych badaniach prenatalnych chcę kupić upatrzoną wanienkę ale trochę mam właśnie stracha

p19u3e3kypv8wdqj.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]
jestem w 20 tc...
 
boje sie tych zakupow jak nie wiem co...jeszcze po tych ostatnich naszych "przygodach"...
Ale wszystko skończyło się dobrze i to najważniejsze! Ja mam dookoła tyle ciężarnych ze bez problemu wydam, ale wiadomo serce boli. W zapeszanie nie wierzę. Nikt nam do końca ciąży nie da gwarancji czy tfu tfu się nie stanie cos złego

p19u3e3kypv8wdqj.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]
 
reklama
Do góry