reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A ja w klinice się dalej lecze. Mam przekochana lekarke. Dzisiaj w nocy krwawilam bylam w szpitalu potem w klinice...z dzieckiem wszystko dobrze nie wiadomo skąd to krwawienie

f2w33e3k7fvoiiol.png
24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
Moja wizyta dziś niestety nie odbyła bo lekarz miał pogrzeb i muszę czekać do piątku . Dziewczyny powiedzcie Mi czy zostałyście u lekarzy w klinikach invitro czy może zmieniłyście lekarzy ? Mam fajna ginekolog do której kiedyś chodziłam zanim trafiłam do kliniki i tak się zastanawiam czy nie pójść do niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja zmieniłam ale później w sumie żałowałam, bo miałam do niej duże zaufanie. W mojej klinice też po serduszkiem USG odsyłaja do innych prowadzących ciążę, ale jak się chce to można zostać. Dobrze jest chodzić do takiego co pracuje w szpitalu w którym masz zamiar rodzić.
 
A ja w klinice się dalej lecze. Mam przekochana lekarke. Dzisiaj w nocy krwawilam bylam w szpitalu potem w klinice...z dzieckiem wszystko dobrze nie wiadomo skąd to krwawienie

f2w33e3k7fvoiiol.png
24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
Też tak miałam a teraz za dwa tygodnie rodzę :-) :)
 
Respekt dziewczyny.
Moja niespelna 3 miesieczna niunka ma 58cm i wazy 5500. Nie wyobraam sobie urodzic dziecka podobnych rozmiarow.
Macie nadludzka sile
emoji4.png
Gratuluje!


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom

Kreatora, Ema Gratuluję cudnych chłopaków :)

Nieagatko, Natalka waży 5690 i ma 60 cm :* Dziś byliśmy na szczepieniu na pneumokoki i strasznie marudna dziś byla.
W piątek idziemy na rota, a w sobotę chrzest :)
 
Sliczny podobny do Juliana :)
Kurde to wy ubranka na 0-3 mozecie sobie darowac :laugh2: odrazu zaczynacie od 3-6 :biggrin2:
Strasznie jestescie dzielne:D
Dokladnie... A ja przynajmniej skupialam sie wlasnie na 56 na początek. Dobrze ze jakies 62 mi sie zaplataly do torby bo bym nie miala nic dla niego tutaj. Teraz maz jeszcze w domu reszta ogarnia bo myslalam ze bddzie na to chociaz chwila czasu... :)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja wizyta dziś niestety nie odbyła bo lekarz miał pogrzeb i muszę czekać do piątku . Dziewczyny powiedzcie Mi czy zostałyście u lekarzy w klinikach invitro czy może zmieniłyście lekarzy ? Mam fajna ginekolog do której kiedyś chodziłam zanim trafiłam do kliniki i tak się zastanawiam czy nie pójść do niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja jestem u 2 .
W szpitalu u specjalisty od doplera i echa serca ( u niego rodze ) i do kliniki sobie jezdze jak mam chec miedzy wizytami w szpitalu .
 
Przede wszyatkim: zapasy jedzenia w lodowce [emoji3] duuuzo nie żartuje. Teraz jestwm pewna ze w kolejnej ciąży zamroze ile sie da bo nie sposób na pocZatku gotować. A jeść się chceeee [emoji3]
Z rozka nie korzystalam chociaz mialam. Laktator mam taki i taki zdecydowanie efektywniejszy jest ręczny. Przynajmniej u mnie.
Duuuuzo pieluch tetrowych, muslinowych - mała bardzo ulewała. Tym samym płyny czy proszki do prania bo non stop jest sterta brudow. Ja na początek kupilam dwie butelki 150 ml bo nie wiedzialam czy uda się karmić piersia. Karmie wiec tyle zdecydowanie wystarczylo.
Podgrzrwacz do butelek przydal się na poczatku zanim mala nauczyla sie ssac z piersi i kiedy wychodzilam a m dawał jeść. Ale bez tez da się żyć bo mozna podgrzac w kąpieli wodnej [emoji3] oczywiście to wszystko jeśli karmi się piersia raczej nie ściąga.
Wkladki laktacyjne bo kapie po nogach to poki co tyle





Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak ja bym chciala zeby mi sie chcialo jesc .......
Nic mi nie wchodzi w gebie rosnie ,muli zoladek boli ....
A zapasy mam jak na wojne :laugh2: kupilam nowy zamrazalnik 2m wysoki jak nic wejdzie pol swini :biggrin2: to jak juz dojde do siebie narobie obiadkow :biggrin2:
 
Dokladnie... A ja przynajmniej skupialam sie wlasnie na 56 na początek. Dobrze ze jakies 62 mi sie zaplataly do torby bo bym nie miala nic dla niego tutaj. Teraz maz jeszcze w domu reszta ogarnia bo myslalam ze bddzie na to chociaz chwila czasu... :)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostalam rozmiar 45 .... Twojemu by na raczke nie weszlo hi. Hi
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***
CZERWIEC
19 : Kreatola - synek Julian
20 : ema51 - synek Filipek

CZERWIEC
26:Jaskolcia- wizyta u gin prowadzącego ciążę
28:dreamscometrue - I badanie prenetalne
29:Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: Ewunka -I badanie prenetalne

LIPIEC
14: dreamscometrue - wizyta u ginprowadzącego ciążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia

22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa ???
26.11.2017- Nataliaa93 - dziewczynka ???
02.12.2017- AniaCh83 - chłopiec ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

10.01.2018- dreamscometrue ???
 
reklama
Kreatora, Ema Gratuluję cudnych chłopaków :)

Nieagatko, Natalka waży 5690 i ma 60 cm :* Dziś byliśmy na szczepieniu na pneumokoki i strasznie marudna dziś byla.
W piątek idziemy na rota, a w sobotę chrzest :)

To ida niemalze leb w leb wymiarami z Lilka.
U nas szczepienie bylo juz prawie miesiac temu, kolejne za miesiac.
Buziole dla Was [emoji16][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry