reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zgadzam sie co do zapasow jedzenia [emoji16]
Jeszcze mi sie przypomniala: masc z lanolina na brodawki i takie plastikowe czy silikonowe oslonki na brodawki mi pomogly, zeby sie szybciej zagoily pierwsze podgryzienia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam kapturki zeby mala w ogole zlapala cycka [emoji3]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję niech się zdrowo chowa. Cudowny dzień.
Dziewczyny jak ten czas szybko płynie nie mogę uwiezyc, że jestem następna w kolejce :-) :)

To fakt teraz do boju lipcowe mamusie :

01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
 
Ostatnia edycja:
Moja wizyta dziś niestety nie odbyła bo lekarz miał pogrzeb i muszę czekać do piątku . Dziewczyny powiedzcie Mi czy zostałyście u lekarzy w klinikach invitro czy może zmieniłyście lekarzy ? Mam fajna ginekolog do której kiedyś chodziłam zanim trafiłam do kliniki i tak się zastanawiam czy nie pójść do niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Filip.
Co prawda szpitalnie jeszcze i jakosciowo z komórki
1498050302-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
O boziu , jaki duzy. Sama slodycz. Gratulacje. Niech zdrowo rośnie [emoji11][emoji11][emoji11]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja wizyta dziś niestety nie odbyła bo lekarz miał pogrzeb i muszę czekać do piątku . Dziewczyny powiedzcie Mi czy zostałyście u lekarzy w klinikach invitro czy może zmieniłyście lekarzy ? Mam fajna ginekolog do której kiedyś chodziłam zanim trafiłam do kliniki i tak się zastanawiam czy nie pójść do niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja zmieniłam, ale taka jest polityka mojej kliniki. Po serduszkowej wizycie wypychają gdzie indziej. Można się konsultować w sprawie leków, ale ciąży prowadzić nie chcą.
 
Moja wizyta dziś niestety nie odbyła bo lekarz miał pogrzeb i muszę czekać do piątku . Dziewczyny powiedzcie Mi czy zostałyście u lekarzy w klinikach invitro czy może zmieniłyście lekarzy ? Mam fajna ginekolog do której kiedyś chodziłam zanim trafiłam do kliniki i tak się zastanawiam czy nie pójść do niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oczywiście , że nie musisz, Ale znajdź takiego lekarza, który zna się na ciazach, jest dobry w usg, najlepiej jakby miał certyfikat FMF, no i na zdrowiu ciężarnej. Ja tu chodzę czasem do takiego, który jest dobry, ale raczej w chorobach szyjki, nowotworach, mthfr, ale usg ciążowe to średnio ... Każdy ma swoje specjalizacje i konika.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja wizyta dziś niestety nie odbyła bo lekarz miał pogrzeb i muszę czekać do piątku . Dziewczyny powiedzcie Mi czy zostałyście u lekarzy w klinikach invitro czy może zmieniłyście lekarzy ? Mam fajna ginekolog do której kiedyś chodziłam zanim trafiłam do kliniki i tak się zastanawiam czy nie pójść do niej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

U mnie od razu pierwsza wizyta po pozytywnym teście była u mojego lekarza. Lekarza od in vitro tylko poinformowałam o powodzeniu.
 
Do góry