reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mialam Ci pisac - nie kupuj rozmiaru 0. Zaczynaj od 1 - 50-52. Ja mialam kilka sztuk body z dlugim rekawem chyba 5 i tez tyle pajacos i wystrczylo. Uzywalam przez miesiac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Te rozmiary 0 ludzie kupuja i przekazuja nie używane .Teraz na wyprzedażach cos dziecku kupie ale zaczynam od rozmuaru 1 tak jak mówisz.
Na tygodniowki jej zawsze cos kupuje ( w srody ma )
 
Jak ja bym chciala zeby mi sie chcialo jesc .......
Nic mi nie wchodzi w gebie rosnie ,muli zoladek boli ....
A zapasy mam jak na wojne :laugh2: kupilam nowy zamrazalnik 2m wysoki jak nic wejdzie pol swini :biggrin2: to jak juz dojde do siebie narobie obiadkow :biggrin2:
W ciąży tez jadlam na siłę a później. .. Lo matko ja w knajpach zamawiam po dwa zestawy [emoji1]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W ciąży tez jadlam na siłę a później. .. Lo matko ja w knajpach zamawiam po dwa zestawy [emoji1]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Narazie 2 frytki i jajko sadzone to wszystko co moge zjesc .
Chodz dzis dobry dzien :)
Zjadlam chlebek z oliwa i pomidorami
Rogalika z dzemem
pol golonki :-p
I teraz postaram sie wcisnac jakas brzoskwinie :tak:
Zjadlam i to ze smakiem nie musialam walczyc z tym by zostalo w brzuszku :D
 
Narazie 2 frytki i jajko sadzone to wszystko co moge zjesc .
Chodz dzis dobry dzien :)
Zjadlam chlebek z oliwa i pomidorami
Rogalika z dzemem
pol golonki :-p
I teraz postaram sie wcisnac jakas brzoskwinie :tak:
Zjadlam i to ze smakiem nie musialam walczyc z tym by zostalo w brzuszku :D

Spoko, spoko. Skonczy sie pierwszy trymestr, zacznie sie apetyt [emoji4]
Ja w 3 trymestrze prawie lancuch zalozylam na szafke gdzie mam slodycze [emoji16] Jakbym jadla zawsze kiedy mialam ochote to ze 30kg na bank bym przytyla [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spoko, spoko. Skonczy sie pierwszy trymestr, zacznie sie apetyt [emoji4]
Ja w 3 trymestrze prawie lancuch zalozylam na szafke gdzie mam slodycze [emoji16] Jakbym jadla zawsze kiedy mialam ochote to ze 30kg na bank bym przytyla [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hi hi hi
Ja mam narazie 3 kg na minusie .
A dziwne bo mi juz taki brzuch wyłazi :) taki malutki ale mam o_O dzis 11+1 no chyba ze to ta golonka :laugh2:
 
reklama
Do góry