reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
[emoji4] 13 tydzień się zaczął. We wtorek prenatalne ... spać że stresu nie mogę już od kilku nocy... [emoji58]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie na pewno wszystko dobrze! Musi i koniec kropka! :) może pij sobie meliske na noc. Mnie od razu usypia herbatka melisa z Gruszka :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem, na ile to możne być moja decyzja. Ja dopiero 11tc i jeszcze nie rozmawiałam z lekarzem o wskazaniach do cc czy sn. Chociaż tak myślę, że chciałabym spróbować sn,
No,w ciąży czeka na kobietę dużo niespodzianek :)
U mnie moja gin nie widzi żadnych wskazań do CC i też się szykuje do SN, a jak wyjdzie...przekonam się pewnie za miesiąc lub ciut więcej :)
11tc to jeszcze wcześnie, najlepiej teraz się po prostu cieszyć ciąża i czekać na pierwsze kopniaki:) cudowne uczucie :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny w końcu mogę do Was dołączyc, zaczęliśmy 13 tc :) wczoraj byłam na usg genetycznym, z maluchem wszystko ok, rośnie jak na drożdżach, ma Juz ponad 6 cm, pięknie się rusza, macha rączkami i nóżkami :)
Miłego dnia wszystkim :*
 

Załączniki

  • 20170518_221200.jpg
    20170518_221200.jpg
    319,6 KB · Wyświetleń: 101
Hej dla mnie trochę za wcześnie na to forum bo to 5 tydzień dopiero ale mam pytanie do dziewczyn powiedzcie proszę ile zarodków wam podano i czy dwa zarodki to zawsze ciąża bliźniacza ? Pytam bo miałam podane dwa ale lekarz mówił ze to standard po to żeby zwiększyć szanse natomiast procentowo to jest jakieś 10 % szans na bliźniaki , to było moje pierwsze ivf i pierwszy transfer i tak się zastanawiam ile ich jest :) tam w brzuszku ... nie liczyłam na bliźniaki i boje się takiej ciąży , oczywiście cieszę się ale zastanowiłabym się dłużej nad ilością zarodków gdybym widziała ze te bliźniaki są bardzo prawdopodobne jak patrzę na forum ... czuje się trochę oszukana przez lekarza ze podał mi niewłaściwe statystyki , mimo wszystko po cichu cieszę się ze się udało ! I czekam z niecierpliwością na pierwsze usg ! Nareszcie , pozdrawiam ciężarówki ;)
 
Hej dziewczyny w końcu mogę do Was dołączyc, zaczęliśmy 13 tc :) wczoraj byłam na usg genetycznym, z maluchem wszystko ok, rośnie jak na drożdżach, ma Juz ponad 6 cm, pięknie się rusza, macha rączkami i nóżkami :)
Miłego dnia wszystkim :*
Witaj Natalia:)
Gratuluję i cieszę się, że wszystko ok z Maluszkiem:)
 
Hej dla mnie trochę za wcześnie na to forum bo to 5 tydzień dopiero ale mam pytanie do dziewczyn powiedzcie proszę ile zarodków wam podano i czy dwa zarodki to zawsze ciąża bliźniacza ? Pytam bo miałam podane dwa ale lekarz mówił ze to standard po to żeby zwiększyć szanse natomiast procentowo to jest jakieś 10 % szans na bliźniaki , to było moje pierwsze ivf i pierwszy transfer i tak się zastanawiam ile ich jest :) tam w brzuszku ... nie liczyłam na bliźniaki i boje się takiej ciąży , oczywiście cieszę się ale zastanowiłabym się dłużej nad ilością zarodków gdybym widziała ze te bliźniaki są bardzo prawdopodobne jak patrzę na forum ... czuje się trochę oszukana przez lekarza ze podał mi niewłaściwe statystyki , mimo wszystko po cichu cieszę się ze się udało ! I czekam z niecierpliwością na pierwsze usg ! Nareszcie , pozdrawiam ciężarówki ;)
Nam lekarz powiedział, że przy podaniu dwóch zarodków 3-dniowych mamy ok. 16 % szans na ciążę bliźniaczą. Po podaniu dwóch został z nami jeden zarodek, wcześniejszy transfer dwóch zarodków się nie powiódł.
 
reklama
Nam lekarz powiedział, że przy podaniu dwóch zarodków 3-dniowych mamy ok. 16 % szans na ciążę bliźniaczą. Po podaniu dwóch został z nami jeden zarodek, wcześniejszy transfer dwóch zarodków się nie powiódł.
Dzięki za odpowiedz , czy mogę zapytać ile masz lat ? Jeśli chcesz powiedzieć ,bo słyszałam ze powodzenie transferu zależy również od wieku i lekarze na to patrzą ale mój nie za bardzo :) , gratuluje który to tydzień ?
 
Do góry