reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny , wiem że temat orzewijal się nie raz, ale nie wiem jakie odpowiedzi przeważały. Jak Wasi lekarze prowadzący ciaze, niezwiązani z ivf licza tygodnie ciąży? Z OM czy transfer -14d-wiek zarodka??

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Od ostatniej miesiaczki

Poniżej efekt końcowy uszytego kompletu do łóżeczka:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja za Piasecznem mieszkam do mnie to z 45km bedzie i dlatego sie zastanawiam. Ale moze mnie na oddzial wczesniej przyjmie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak masz z nim dobre relacje to myślę,że to do załatwienia :)
Też wszystko zależy czy zdecydujesz się na cc czy SN

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak masz z nim dobre relacje to myślę,że to do załatwienia :)
Też wszystko zależy czy zdecydujesz się na cc czy SN

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem, na ile to możne być moja decyzja. Ja dopiero 11tc i jeszcze nie rozmawiałam z lekarzem o wskazaniach do cc czy sn. Chociaż tak myślę, że chciałabym spróbować sn,
 
@mokate66 ooo to jeszsze większy do mojego Frania w 31 i 4 miał 1700 g ale się chłopy klują :rofl::rolleyes::biggrin2:

Czyli czeka Cię cc ? Aby zdrowe reszta nie jest ważna.
 
u mnie z OM, ale te terminy się u mnie praktycznie pokrywają, bo transfer 3 dniowych zarodków miałam w 18 dc
To rzeczywiście masz tak samo. U mnie transfer był w 14dc i zarodki też różnie licza, bo zamrożone jako 3dniowe, a podane dobę po odmrozeniu więc jako 4... Ostatnie usg mialam wg ivf 9t4d, a wg usg zarodek 9t1d- czyli tak jakby z om...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest naprawdę niesamowite jak to szybko leci :) niedługo wszystkie będziemy z wózkami biegać ;)
Ania a jak u Ciebie??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji4] 13 tydzień się zaczął. We wtorek prenatalne ... spać że stresu nie mogę już od kilku nocy... [emoji58]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry