reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Natula gratulacje córeczki . Porod miałam taki sam jak ty skurcze parte co 2 min i brak rozwarcia :( jednak mnie przetrzymali i po 12h urodziłam . Mam nadzieje ze teraz pójdzie sprawniej i najpierw będzie rozwarcie potem wody i na końcu skurcze parte :)

Ewka trzymam kciukasy B.mocno !!!
Dziewczyny a czy ktoś podgląda wątek kto po in vitro ? Jakoś nikt po mnie nie dochodzi na listę ?! Zostanę tu sama na końcu ???
Zamierzam się dołączyć :)
Zobaczymy czy plan się uda ;)
 
reklama
Natula gratulacje córeczki . Porod miałam taki sam jak ty skurcze parte co 2 min i brak rozwarcia :( jednak mnie przetrzymali i po 12h urodziłam . Mam nadzieje ze teraz pójdzie sprawniej i najpierw będzie rozwarcie potem wody i na końcu skurcze parte :)

Ewka trzymam kciukasy B.mocno !!!
Dziewczyny a czy ktoś podgląda wątek kto po in vitro ? Jakoś nikt po mnie nie dochodzi na listę ?! Zostanę tu sama na końcu ???
Troche podglada, ale wynioslyscie sie stad dziewczyny na watek zamkniety czy gdzie tam, rzadko cos sie tu dzieje wiec malo dyskusji, zeby sie udzielac. Troche szkoda.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zgodnie z zaleceniem jestem [emoji6]
Cześć dziewczyny, krótko o mnie - ponad 3 lata starałam się o dziecko naturalnie, w zeszłym roku nerwy mi puściły, po 4 poronieniach zdecydowaliśmy się na ivf. Od października zaczęłam stymulację a w sumie nawet dwie pod rząd, zbieraliśmy zarodki do pgs. Z 5 zarodków 4 okazały się być zdrowe i 7 lutego odbył się pierwszy transfer - pierwszy i udany [emoji7] jestem w 15 tc bliźniaczej i czekam na córcie i synka, termin porodu to 28.10 ale czeka mnie cesarka i pewnie we wrześniu dowiem się kiedy stawić się do szpitala.

[emoji127] 28.10.2017
To i ja sie przedstawie.30lat, 5 lat po slubie, 5lat staran, rok leczenia. 28 marca bylo moje pierwsze ivf, transferowalam 2 pieciodniowe blastki, ale najwidczniej tylko jedna zostala.

Dzis jest 7t4d. W zeszlym tyg widzialam serduszko, jeszcze nie slyszalam. 6 maja ma wizyte usg w przychodni, ale ze postanowilam isc dwutorowo i chodze nadal prywatnie do mojego lekarza prowadzacego z kliniki, mam tez wizyte 10 maja.

Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem, 13 grudnia mam termin (jest to 10 rocznica smierci meza mamy). Zobaaczymy.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Korzystajac z okazji podpytam gdzie rodzilyscie. Moj lekarz z kliniki odbiera porody w szpitalu bielanskim w Warszawie. Przemawia do mnie ze szpital ma III stopien referencyjnosci. Ma ktos jakies doswiadczenia?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Zgodnie z zaleceniem jestem [emoji6]
Cześć dziewczyny, krótko o mnie - ponad 3 lata starałam się o dziecko naturalnie, w zeszłym roku nerwy mi puściły, po 4 poronieniach zdecydowaliśmy się na ivf. Od października zaczęłam stymulację a w sumie nawet dwie pod rząd, zbieraliśmy zarodki do pgs. Z 5 zarodków 4 okazały się być zdrowe i 7 lutego odbył się pierwszy transfer - pierwszy i udany [emoji7] jestem w 15 tc bliźniaczej i czekam na córcie i synka, termin porodu to 28.10 ale czeka mnie cesarka i pewnie we wrześniu dowiem się kiedy stawić się do szpitala.

[emoji127] 28.10.2017

Witamy! Podwojne szczescie :) Masz juz imiona? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry