reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czesto piszecie ze sztuka jest zapiac fotelik pasem. Ja go zapinaw w kilka sekund wedlug instrukcji i teraz sie zastanawiam czy to dobrze robie skoro tak szybko go zapinam. Moze jakis blad popelniam o ktorym nie wiem.
Wkladam fotelik z Tymkiem i zapinam pas, po czym prowadze tasme wkladakac go w te zaczepy na foteliku. Dokladnie kilka sekund.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak robię. To nie zajmuje dużo czasu

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobietki mam pytanie . Jakich smoczki sprawdziły się u waszych maleństw. Zwykle, antykolkowe ? Chciałam kupić jakieś smoczki ale jest bardzo duży wybór i nie więc co wybrać , a wy już na pewno przetestowalyscie.
A i w czym komplecie i czym smarujecie maluszki po kompieli?
Zaczęłam kompletować wyprawkę dla dzidzi i widzę że jest tak duży wybór i nie wiem co jest dobre
Ze smoczkami to ciężko przewidzieć. Ja teraz kupuje smoczki NUK i Gabrys nie wypluwa ich.

Co do kąpieli. To u mnie Emolium a teraz używam Oilatum.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem punkcjia ponad godzinę ....
Uwaga uwaga
15 komórek.
Cudzie trwaj!!!!
Dziękuję za ciepłe myśli w moją stronę.
Teraz w poniedziałek kolejkę informacjie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Chociaz ja nowa to tez mocno trzymam kciuki, aby ladnie komoreczki sie zaplodnily i dzieciaczki z nich byly :-) kiedy kilka razy podczytywalam watek kto po in vitro i jakos Cie bardzo pozytywnie wiec teraz musi byx dobrze:-)
Katharina203 dla pocieszenia moge Ci powiedziec, ze jak mnie napinal sie brzuch i nawet lekko bolal to zadne skurcze mi nie wychodzily na ktg i nic sie z szyjka nie dzialo, z tego co kajarze to na podobnym etapie jestesmy, Ty nawet troche dalej.
Ja od soboty jestem w szpitalu i niestety wczoraj mialam dosc stresujacy dzien bo rano malej zaczelo tetno spadac i sami lekarza zastanawiali sie czy robic cc, a ja mam dopiero 30 tydzien i 5 dzien:-( ogolnie teraz sytuacja pod wzglednem tetna wyglada dobrze. Oby tylko Mala zaczela rosnac bo inaczej tez cc mnie czeka:-(
 
Dziewczyny, z tymi bazami do fotelików to debata ciągnie się id lat. Wiadomo, że łatwiej jest wpiąć do bazy, ale nie można też twierdzić że rodzice którzy bazy nie mają narażają dziecko na niebezpieczeństwo. Dobre szkolenie i wiadomo jak to się robi.
Weźcie też pod uwagę interes sprzedawcy i producenta, tego typu "rady" mogą spowodować że wydacie u nich dwa razy więcej kasy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi...lykam magnez ale po wczorajszym zwiekszylam sobie dawke...jestem w 33tc...ile mg magnezu wtedy powinno sie brac?
 
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi...lykam magnez ale po wczorajszym zwiekszylam sobie dawke...jestem w 33tc...ile mg magnezu wtedy powinno sie brac?

Zależy jaki magnez, ja biorę asmag forte 6 tabletek dziennie, tylko on pomaga, wszelki chelaty czy magnelle nie działają po prostu na mnie. Ja miałam twardnienie macicy juz od 17 tc, wiec bardzo wcześnie
 
reklama
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
21.02.2017 Wojtusia & Piotrusia - skarby Rybki
23.02.2017 Kajka*89: synek Wojtuś

07.03.2107 Ma_rta: córeczka Ola
14.03.2017 Peugeotka36: córeczka Nicole

MARZEC
20: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę + ktg
24: Jaskolcia - II badania prenatalne
27: Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: Atena33 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: Katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

KWIECIEŃ
27: cytrynkaxxxx84 - wizyta 3D

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

26.03.2017 - nieagatka: Liliana
28.03.2017 - natula: Natalia
31.03.2017 - Lile: Łucja & Łukasz cc
05.04.2017 - husann: Jakub
18.04.2017 - Atena33: Wiktor
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.3017 - Jaskolcia: Zosia
08.09.2017 - Jogo: ???
22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
Do góry