reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mała gruba obsrana pupa - podoba mi się [emoji23] dwie od razu lepiej!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przestałam być pazerna.....
Ja największy fan bliźniaków [emoji7] [emoji7] [emoji7]
Już niech będzie 1 Ale grube [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny z serii moich dziwnych pytan :) wczoraj caly wieczor twardnial mi brzuch...nie wiem czy to mala sie tak stawiala czy to te skurcze przepowiadajace...zlapalam takiego stresa ze to juz skurcze na porod...czy to normalne czy jak sie powtorzy to leciec na izbe?

Dla swojego spokoju możesz iść na ktg. Ale ja tak miałam non stop pod koniec i nic nie robiłam ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przestałam być pazerna.....
Ja największy fan bliźniaków [emoji7] [emoji7] [emoji7]
Już niech będzie 1 Ale grube [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Bliźniaki są super jak śpią hahaha. Właśnie się delektuję błogą ciszą i ciepłą kawą [emoji23][emoji23]
Jedno grube też dobre [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z serii moich dziwnych pytan :) wczoraj caly wieczor twardnial mi brzuch...nie wiem czy to mala sie tak stawiala czy to te skurcze przepowiadajace...zlapalam takiego stresa ze to juz skurcze na porod...czy to normalne czy jak sie powtorzy to leciec na izbe?

Mi sie czesto zdarzalo i lekarka mi powiedziala, ze jesli to nie boli i po polozeniu sie i zrelaksowaniu mija (nawet jesli za chwile pojawia sie znowu) to nie ma powodow do obaw, bo to macica sobie cwiczy.
Mialam juz dwa ktg i tam te skurcze sie pisza tak do 30 i ona ki powiedziala, ze mimo, ze moglabym juz rodzic to to eweidentnie te cwiczenia sa. Wiec jie martw sie - po prostu juz coraz blizej [emoji4]
A ja teraz dla odmiany sie modle, zeby sie na razie nie zaczelo, bo mam za soba 2 nieprzespane z bolu noce... Moglby ten antybiotyk juz zaczac dzialac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sie czesto zdarzalo i lekarka mi powiedziala, ze jesli to nie boli i po polozeniu sie i zrelaksowaniu mija (nawet jesli za chwile pojawia sie znowu) to nie ma powodow do obaw, bo to macica sobie cwiczy.
Mialam juz dwa ktg i tam te skurcze sie pisza tak do 30 i ona ki powiedziala, ze mimo, ze moglabym juz rodzic to to eweidentnie te cwiczenia sa. Wiec jie martw sie - po prostu juz coraz blizej [emoji4]
A ja teraz dla odmiany sie modle, zeby sie na razie nie zaczelo, bo mam za soba 2 nieprzespane z bolu noce... Moglby ten antybiotyk juz zaczac dzialac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja juz sie tak boje ze snilo mi sie ze urodzilam corke bez glowy :(...masakra...
Trzymam kciuki zeby antybiotyk jak najszybciej zadzialal i bol przeszedl...
 
Dziewczyny z serii moich dziwnych pytan :) wczoraj caly wieczor twardnial mi brzuch...nie wiem czy to mala sie tak stawiala czy to te skurcze przepowiadajace...zlapalam takiego stresa ze to juz skurcze na porod...czy to normalne czy jak sie powtorzy to leciec na izbe?
Tyle co moge cię powiedziec po ostatnich dniach w szpitalu : jesli twardnienie nie jest bolesne, nie dzieje sie nic innego martwiacego, no i trwa chwile i nie ponawia sie jakos bardzo czesto to sa to skurcze przepowiadajace - przygotowujace macice do porodu... Mozna je odczuwac juz od okolo 20 tc... Jak mowilam ze mi twardnieje brzuch to czesc lekarzy na obchodach mowila ze jesli sprawia to dyskomfort mocny to ewentualnie no-spa ale moj stwierdzil ze wlasnie jak nie boli i po chwili przechodzi to juz normalne i tak bedzie dalej...


Ja za to wczoraj ze dwa razy zaobserwowalam male plamki na bluzce... Czyzby juz piersi sie przygotowywaly do produkcji mleka ??? Nie za szybko w 27 tc?? W piatek mam wizyte to dopytam...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katarina203 dokładnie tak jak dziewczyny pisza, jesli nie jest to bolesne jak przy @ to nie ma co sie martwic, a bierzesz magnez? U mnie niestety na takie skurcze pomaga tylko konska dawka magnezu, nospa forte nie działa :/

ema51 u mnie po nacisnieciu mocniejszym na sutek tez sie pojawia kropelka siary, a sprawdzałam to miesiac temu czyli nawet przed 20 tygodniem. Ale samo z siebie nie wypływa nic.
 
Do góry