reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

katharina203 , łykasz magnez? u mnie zaczęło się 23tc i lekarz zwiększył mi magnez, brałam magnelle 3*1. Też mówił, że jeżeli przy twardnieniu nie ma bólu to, żeby nie panikować. A jutro kończę 39tc i brak skurczy, a magnez odstawiony:p
 
reklama
My też mamy bazy. Przy dobrym zapięciu pasem bezpieczeństwo jest takie samo, ale prawidlowo zapiąć pas to sztuka jest :) a ja tycj sztuk mam dwie i nie wyobrażam sobie bujać się jeszcze z tym. Baza jest mega wygodna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny czesto piszecie ze sztuka jest zapiac fotelik pasem. Ja go zapinaw w kilka sekund wedlug instrukcji i teraz sie zastanawiam czy to dobrze robie skoro tak szybko go zapinam. Moze jakis blad popelniam o ktorym nie wiem.
Wkladam fotelik z Tymkiem i zapinam pas, po czym prowadze tasme wkladakac go w te zaczepy na foteliku. Dokladnie kilka sekund.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki mam pytanie . Jakich smoczki sprawdziły się u waszych maleństw. Zwykle, antykolkowe ? Chciałam kupić jakieś smoczki ale jest bardzo duży wybór i nie więc co wybrać , a wy już na pewno przetestowalyscie.
A i w czym komplecie i czym smarujecie maluszki po kompieli?
Zaczęłam kompletować wyprawkę dla dzidzi i widzę że jest tak duży wybór i nie wiem co jest dobre
 
Też nie mam podgrzewacza :) a pamiętasz z jakiej firmy ten czajnik? :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam podgrzewacz ale podgrzewam tam tylko swoje mleko z lodowki.
Mm robie z wody na oko. Do butelki wlewam przegotowana przestudzona wode i jak robie mleczko, to odlewam czesc tek wody do nowej butelki i dolewam wrzatku, tmp sprawdzam na nadgarstku, na oko.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czesto piszecie ze sztuka jest zapiac fotelik pasem. Ja go zapinaw w kilka sekund wedlug instrukcji i teraz sie zastanawiam czy to dobrze robie skoro tak szybko go zapinam. Moze jakis blad popelniam o ktorym nie wiem.
Wkladam fotelik z Tymkiem i zapinam pas, po czym prowadze tasme wkladakac go w te zaczepy na foteliku. Dokladnie kilka sekund.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez tak robie
 
Dziewczyny czesto piszecie ze sztuka jest zapiac fotelik pasem. Ja go zapinaw w kilka sekund wedlug instrukcji i teraz sie zastanawiam czy to dobrze robie skoro tak szybko go zapinam. Moze jakis blad popelniam o ktorym nie wiem.
Wkladam fotelik z Tymkiem i zapinam pas, po czym prowadze tasme wkladakac go w te zaczepy na foteliku. Dokladnie kilka sekund.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też to szybko robię. Z początku było dłużej, teraz kilka sekund.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czesto piszecie ze sztuka jest zapiac fotelik pasem. Ja go zapinaw w kilka sekund wedlug instrukcji i teraz sie zastanawiam czy to dobrze robie skoro tak szybko go zapinam. Moze jakis blad popelniam o ktorym nie wiem.
Wkladam fotelik z Tymkiem i zapinam pas, po czym prowadze tasme wkladakac go w te zaczepy na foteliku. Dokladnie kilka sekund.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Samo zalozenie pasow to moment i proscizna, chodzi raczej o sprawdzenie pozniej i dociagneicie wszystkiego maksymalnie, a podobno, zeby zrobic to dobrze to musisz wejsc do auta i stanac przed fotelikiem i docisnac go swoim ciezarem ciala do fotela samochodowego. Nie wyobrazam sobie robic takiej operacji za kazdym razem, zwlaszcza jesli ktos ma niewiele miejsca w aucie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki mam pytanie . Jakich smoczki sprawdziły się u waszych maleństw. Zwykle, antykolkowe ? Chciałam kupić jakieś smoczki ale jest bardzo duży wybór i nie więc co wybrać , a wy już na pewno przetestowalyscie.
A i w czym komplecie i czym smarujecie maluszki po kompieli?
Zaczęłam kompletować wyprawkę dla dzidzi i widzę że jest tak duży wybór i nie wiem co jest dobre
Wydaje mi się ze tego nie da się przewidziec. Moja ma 4 smoczki kazdy z inną końcówka, póki co pasuje jej z tommee tippee uspokajający.
 
reklama
Ja mam podgrzewacz ale podgrzewam tam tylko swoje mleko z lodowki.
Mm robie z wody na oko. Do butelki wlewam przegotowana przestudzona wode i jak robie mleczko, to odlewam czesc tek wody do nowej butelki i dolewam wrzatku, tmp sprawdzam na nadgarstku, na oko.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Też taki sposób mam :D zawsze jestem przygotowana na noc :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry