reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny :-) :)
Mam takie małe pytanie :baffled: czy luteina dopochwowa działa tak samo jak ta do ustna?! Domyślam się że tak, ale wiem że większość z was przyjmowała dopochwowa? Jeśli tak to do którego tygodnia ciąży? Mi lekarz kazał do 20 Tygodnia. Jak było u was :rofl2: Boje się ją odstawić jakąś paranoja :wściekła/y: mi się włączyła :D:o
Ja luteine dopochwowa do 36tc. Najpierw 3×100 potem 2x100. Do tego duphaston.
Dopochwowa niby szybciej sie wchlania i omija watrobe. Chyba tylko taka roznica[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny któraś z Was dodawała fote łóżeczka z zamocowanymi do niego koszami ;) te kosze byly z ikei? Mogę prosić jeszcze raz o zdjęcie, bo bardzo mi się podobały:) fajna oszczędności miejsca
 
Dziewczyny któraś z Was dodawała fote łóżeczka z zamocowanymi do niego koszami ;) te kosze byly z ikei? Mogę prosić jeszcze raz o zdjęcie, bo bardzo mi się podobały:) fajna oszczędności miejsca

To chyba ja :) i tak - z Ikei

a82bb6de8d4af0a889179a2a0591c848.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W pl tsh w mlu/l a tu mu/l ....a ft4 tak samo w pmol/l Ale zagladam na wyniki i Norma w resultatach moich wynikow sie mieszcze ,w necie tez do 3.0 mu/l w trzecim trymestrze moge miec ....a ci mi daja 100 mg levothyroxine na zmnejszenie te 1.49 ,tylko ze to z ivf lekarz zadecyowal tak wiec musze go sluchac lepiej i robic co mowi ..sadze ze im nizsze tym lepsze ,nastepne badania krwi 3/3 na tsh biorac dawke 100 mg bede miec 0.5 mu/l [emoji104]
4d05f7497e259d27db0ec6e099551e54.jpg

Waga zleci na bank nie martwie sie tylko czuje te kg i ciezko mi Ale co tam wkoncu bede mama ;))a ty kiedy usg ??? W 12tc?

Straw najwazniejsze ze sytuacja opanowana i wszy ok ,ciesze sue !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwsze usg w uk 3/3 a jutro wizyta u położnej .
 
Do góry