reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja to mam takie gluty ...gardlo spuchniete plus szyja ale i tak czasem wstaje mokra. co do ktg to ja od wczoraj musze trzymać peloty..dziewczynki tak się schowały ze dzisiaj o 3.50 do 4.55 trzymałam palcami jedna i druga pelote myślałam że odlece a palce się polamią bo jak na zlosc uciekaly i z 20 minut przerodzila się godzina...makabryczne te godziny badań. ..od 4 codzi nie praktycznie co pół h budzenie. dzisiaj znowu usg zobaczymy co to będzie i co zbadają czy tylko przepływy czy też wagę ponownie. zostało 11 dni huehue he ale powiem wam ze w sumie jutro tydzień minie i jakoś zlecialo z perspektywy czasu. chce dobic do tego 6 grudnia. wiem ze nie można w ciazy niczego planować. ..moje 3 imprezy babyshower były odwołane ale widocznie tak miało być. głośne to centrum warszawy :) tym bardziej jak się przy otwartym balkonie spi ale próbuje sobie wpychac słuchawki do uszu..
.zmartwilam się sytuacja agatek.. ciągle coś się u niej dzieje niech już dadzą jej spokój. ..tym silniejszym zawsze kłody pod nogi bo przecież przetrzymaja ..druga rzecz ze tez mam te monitory i się przestraszylam...zobaczyny jak to będzie. ..

P.s. smyk odlicza mi dni do cc :) miło z ich strony :-D:-D:-D
 
Mamy balkon kilka razy wyszlam jak było słoneczko a teraz...jesteśmy we dwie na sali z łazienką ale pierwszy raz się spotkałam ze nie ma tv ale mi to.nie przeszkadza bo i tak gowno tam leci a płacić by trzeba było. ważniejsze ze jest WiFi :D
Hihi coś za coś :-D my mamy tv płatny 2zł za każdą godzinę ale WiFi zablokowane hasłem :-(

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na 14/04 ;)))
Skoro was JuZ tu znalazlam pochwale sie bo fajne znalezc tyle kobietek jak ja
1479934148-pddsv4.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No witaj ;) ja mam termin na 18 kwiecień , tylko ja jestem aktualnie w 19tc 3d ;) jak to się liczy .....nigdy nie kumam ;)I jak się czujesz ? Bo ja mam aktualnie zapalenie pęcherza hahahahaha ;) ;)ale będzie dobrze dziewczyny doradziły co i jak
 
Do góry