reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pisanka, Martka, Tequila - niech te Wasze maluchy jeszcze trochę posiedzą w brzuchach :)

Katharina, jak tam gardło? Poszłaś do lekarza?

Agatek, mam nadzieję, że z małym już wszystko ok! Przerażające jest to, co piszesz. Sądziłam, że ten monitor, który masz jest jednym z najlepszych na rynku. Sama też planuję go kupić. Ale jak widać, to tylko sprzęt, może być zawodny.
Córeczka mojego brata ma 7 tygodni, nawet nie wiem czy oni słyszeli o monitorach oddechu. A ja za każdym razem, gdy jestem u małej, to patrzę czy oddycha- jakieś dziwne schizy mam:-\

Robiłam wczoraj zakupy świąteczne i w smyku mają jakąś akcję rabatową - nie mogłam się powstrzymać i kupiłam Stasiowi rampersy i spodnie dresowe :) Koniecznie muszę się rozejrzeć za dodatkową komodą, bo te rzeczy zaczynają mi się mnożyć :)
 
reklama
No witaj ;) ja mam termin na 18 kwiecień , tylko ja jestem aktualnie w 19tc 3d ;) jak to się liczy .....nigdy nie kumam ;)I jak się czujesz ? Bo ja mam aktualnie zapalenie pęcherza hahahahaha ;) ;)ale będzie dobrze dziewczyny doradziły co i jak
Atena, z tego co się zorientowałam, to część lekarzy liczy datę porodu z OM, a część konkretnie z punkcji lub transferu. Ja mam wpisaną datę z badań prenatalnych, którą lekarz wyliczył z daty punkcji. Z OM poród byłby 3 dni wcześniej.
Zobacz sobie tutaj, może Ci to pomoże:

Link do: ivf-infertility.com | Calculating the due date of delivery
 
MAMUSIE DAWAJCIE ZNAĆ KOGO DOPISAĆ ;) niech nam rośnie szczęśliwa lista

Witamy nowe mamusie i czekamy na kolejne :)

Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!

Agatek dzielna mamusiu trzymajcie się!!!
Martka i TeQuila kciuki za Was!!! :)
Pisanka trzymamy kciuki! Wytrwaj Kochana jak najdłużej [emoji173]️

LISTOPAD
24: Flandi - wizyta u gin prowadzącego ciążę

25: Lile - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28: Fiolek81 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
29: Nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

GRUDZIEŃ
01: Katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
02: kasia_basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05: Lile - usg prenatalne II trymestru i wizyta u gin prowadzącego ciążę
06: Pisanka89 - planowane cc <3
06: Martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07: Martka83 - melduje się w szpitalu na cc <3
07: ma_rta - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09: Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Ewelin86 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
18: Ewelin86 - melduje się w szpitalu na cc <3
19: Ewelin86 - czekamy na Gabrysia (planowane cc)
21: Butterfly1331 - usg prenatalne II trymestru
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

06.12.2016 - Pisanka89: Julia & Alicja
07.12.2016 - Martka83: Ida cc

19.12.2016 - Ewelin86: Gabryś
24.12.2016 - Kasia_basia: dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka: chłopiec
28.12.2016- TeQuila: Alan
03.02.2017 - Fiolek81: Grażynka
15.02.2017 - Flandi: Lena & Leon
22.02.2017 - Mavi: dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89: Wojtuś
21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana

28.03.2017 - Natula: dziewczynka
05.04.2017 - Husann: Jakub
14.04.2017 - Peugeotka36: ?
18.04.2017 - Atena33: chłopiec
21.04.2017 - Lile: ?&?
14.05.2017 - Katharina203: ?

15.05.2017 - Butterfly1331: Staś (na 70%)
 
No witaj ;) ja mam termin na 18 kwiecień , tylko ja jestem aktualnie w 19tc 3d ;) jak to się liczy .....nigdy nie kumam ;)I jak się czujesz ? Bo ja mam aktualnie zapalenie pęcherza hahahahaha ;) ;)ale będzie dobrze dziewczyny doradziły co i jak

Super ze tyle nas jest z kwietnia!!!
Ja pracuje tylko narzekam na czesto boke glowy Ale to zapewne hormony
Czuje Sue ok tyje JuZ 9 kg a mam fajna aplikacje jak Sue liczy ciaze Po ivf w sumie tak samo dzuen ostatni miesiacKi plus di dac dwa tyg Ale Ja se liczy titaj ci prawda angielkie ale idzie sie polapac

Link do: IVF.ca Pregnancy Due Date and Fetal Development Calculator | IVF.ca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisanka, Martka, Tequila - niech te Wasze maluchy jeszcze trochę posiedzą w brzuchach :)

Katharina, jak tam gardło? Poszłaś do lekarza?

Agatek, mam nadzieję, że z małym już wszystko ok! Przerażające jest to, co piszesz. Sądziłam, że ten monitor, który masz jest jednym z najlepszych na rynku. Sama też planuję go kupić. Ale jak widać, to tylko sprzęt, może być zawodny.
Córeczka mojego brata ma 7 tygodni, nawet nie wiem czy oni słyszeli o monitorach oddechu. A ja za każdym razem, gdy jestem u małej, to patrzę czy oddycha- jakieś dziwne schizy mam:-\

Robiłam wczoraj zakupy świąteczne i w smyku mają jakąś akcję rabatową - nie mogłam się powstrzymać i kupiłam Stasiowi rampersy i spodnie dresowe :) Koniecznie muszę się rozejrzeć za dodatkową komodą, bo te rzeczy zaczynają mi się mnożyć :)
Witaj w klubie zakupocholiczek ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja myslalam ze jak mam monitor oddechu to moge byc spokojna, jak widac to tylko urzadzenie, nas zawiodlo na calej linii, monitor byl wlaczony, migal sobie na niebiesko, a synek byl już caly zsinialy, nie wiem jak to opisać, ale twarzyczke ustka mial wrecz czarne wiec na pewno nie oddychal dluzej niz 20 sek. Cos mnie tknelo i do niego poszlam, i dzieki Bogu ze maz byl w domu, od razu go zlapal i zaczal mu pompowac powietrze do pluc. Cos strasznego...
 
Super ze tyle nas jest z kwietnia!!!
Ja pracuje tylko narzekam na czesto boke glowy Ale to zapewne hormony
Czuje Sue ok tyje JuZ 9 kg a mam fajna aplikacje jak Sue liczy ciaze Po ivf w sumie tak samo dzuen ostatni miesiacKi plus di dac dwa tyg Ale Ja se liczy titaj ci prawda angielkie ale idzie sie polapac

Link do: IVF.ca Pregnancy Due Date and Fetal Development Calculator | IVF.ca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Data pickupu/owulacji, nie om :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry