reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wlasnie nie wiem czy te skurcze sa prawdziwe bo ten aparat moim zdaniem, zreszta calej naszej trójki jak leżymy, jest zepsuty. Tętno caly czas ucieka albo dziwnie przeskakuje, skurcze to samo. Wczoraj wyszly mi mniejsze, pytalam o nie na wieczornym obchodzie - lekarka powiedziała ze to juz jest taki tydzien ze nawet w razie czego to nie maja podstaw zeby to hamować...
Tutaj ewidentnie każdy zajmuje sie tylko swoimi pacjentami, resztę zlewają
To że tętno ucieka to może być wina maluszka który się wierci :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i mam magnez w kroplówce wiec chyba jednak nie wyjde jutro
Jezu oni z tym magnezem są boscy
We mnie też wlewają literami magnez który niewiele daje niestety
Ale się nazywa że leczą ;-)
Ja właśnie po ktg... Mimo stałe podłączonej pompy wyszły niewielkie stawiania :-/
Obchód ma być niedługo, zobaczymy czego się dowiem

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezu oni z tym magnezem są boscy
We mnie też wlewają literami magnez który niewiele daje niestety
Ale się nazywa że leczą ;-)
Ja właśnie po ktg... Mimo stałe podłączonej pompy wyszły niewielkie stawiania :-/
Obchód ma być niedługo, zobaczymy czego się dowiem

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Coś późno ten obchód. No ale czekamy na wiadomości
 
reklama
Do góry