reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny! Moja intuicja mnie zawiodła, jestem w ogromnym szoku, chociaż już kocham bardzo... moją córeczkę:):):)
Na 98% dziewczynka, myślałam że pani doktor kłamie;) ale poniżej zamieszczam wam dowód (brak ptaszka) :)
Wszystko w najlepszym porządku główka, serduszko, żołądek, nerki, pęcherz, rączki, nóżki:) stopka ma 3,5 cm to chyba będzie kajak po tacie :) długie nogi, na zdjęciu jeszcze nosek i usteczka . Tak pięknie było wszystko dzisiaj widać.

Pisanko przepraszam, ale doczytalam później, moja koleżanka z pracy całą ciążę stosowała czopki glicerynowe wiec na pewno są bezpieczne, współczuję ci bo ja ten problem mialam po punkcji przy hiperce , to są męczarnie.
Gratuluję :) cieszę się że malutka zdrowa i ruchliwa, gratuluję pierwszych kopniaczków :)
 
Ja widzialam taki kanlendarzyk na listopadowkach tzn.. termin porodu , plec, imie.
Tylko sie zastanawiam teraz jak podac termin porodu z OM czy USG ? :D wiele sie nie roznia no ale...
 
reklama
Martka super! U nas podobnie za 5 razem sie udalo, jeden zarodek czeka, tyle ze ponad 5 lat staran. I tez czasem mysle o porodzie i chyba za duze ryzyko dla dziecka przy naturalnym porodzie. Nie po tym wszystkim.
 
Do góry