reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja nie mogę z m się dogadać wkurza mnie i krzyczy na mnie a ja się denerwuje. Nie chce stresować bobas ów :( jeszcze z nim ciężko o czymkolwiek rozmawiać bo decydować o wszystkim musze ja i juz mam to w dupie powoli. Wymawia mi ze musi mi dać dwa razy w tyg 50 zł na szmaty ale dzięki temu zaoszczędzimy 2 tys na ubranka...bo już rzeczywiście powoli chyba będę miała wszystko. Wkurza mnie to wszystko. Wiadomo wolalabym mieć nowe ale staram się szukać ładnych żeby oszczędzić jak najwięcej. ..ja całe oszczędności 18 tys wydałam na pralkę I dzieci i jestem skazana na jego łaske...takie to wkurw...
Pisanka, wyslij go do sklepu, niech zobaczy jakie drogie sa ubranka.
Przeciez Ty wszystko kupujesz jak za darmoche, powinien sie cieszyc ze jestes taka obrotna[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry