reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Prawda jest taka ze nie dosiegnie dziecka :D ale faktycznie czlowiek jest bardzo ostrozny...ciaza to wiele wyrzeczen ale juz z gorki hahah :D
Hehe nooo wiem ze nie dosiegnie ale i tak dziwnie hahaha moze jakbym byla w pojedynczej ciazy to inaczej a jeden wyoycha mi z boku brzuch drugi nad wzgorkiem lonowym ale jak orzyloze reke to zabieraja tylki :)
 
Hehe nooo wiem ze nie dosiegnie ale i tak dziwnie hahaha moze jakbym byla w pojedynczej ciazy to inaczej a jeden wyoycha mi z boku brzuch drugi nad wzgorkiem lonowym ale jak orzyloze reke to zabieraja tylki :)
Mam to samo poki co pod reka moze poczulam 3 razy... a tak bym chciala zeby M juz cos poczul , ale moj okruszek caly czas nam psoci , albo sie zaslania i nie pokazuje dlugo co miedzy nogami , albo... nie daje sie poczuc :p
 
Mam to samo poki co pod reka moze poczulam 3 razy... a tak bym chciala zeby M juz cos poczul , ale moj okruszek caly czas nam psoci , albo sie zaslania i nie pokazuje dlugo co miedzy nogami , albo... nie daje sie poczuc :p
Ja tez bym chciala zeby m poczul ja dzisiaj poczulam na rece on szybko przybiegl ale juz malusze nie ruszyl sie znowu a mialam 3 kopniaki dolnego maluszka :) gornego czuje jak sie wystawi pupa bo mam gule na brzuchu i dziwne uczucie rozpierania w tym miejscu :)
 
Ale chcialabym juz czuc wiecej ...za 1h i 16 minit zaczynam 5 miesiac hihi :D i dalej nie wierze w ciaze...tzn troche moze wierze ale tak nie dociera do mnie :)
 
reklama
Do góry