reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja mam swój monitor nad leżanką, a lekarka swój, więc zawsze się naoglądamy z m do woli :)
Ewelin jak tobie sie pokaże, to jest i szansa ze my tez się niedlugo dowiemy kto nam w brzuchach siedzi. Nie mogę się doczekać jak jutro zdasz relację:)
 
Link do: Cool Club, Półśpiochy niemowlęce
Link do: Cool Club, Półśpiochy niemowlęce
Link do: Cool Club, Pajac niemowlęcy, 3 szt.
Link do: Cool Club, Pajac chłopięcy, 3 szt.
Link do: Cool Club, Pajac niemowlęcy, 3 szt.
Nie chcialo mi sie robic zdjec... to jakas 1/10 tego co mamy , ale akurat przegladalam strone i znalazlam wiec skopiowalam zeby wam pochwalic sie chociaz troszke :)
Piekneeeeee, chyba się sama skuszę na te pajace z żółtym kolorem. W sumie napisane, ze chłopięce, ale na dziewczynkę tez mogą być , jak mi zrobi niespodziankę:)
 
Martka żeby tylko chciało pokazać :)
Wczoraj M mówi ze juz bd wiadomo :p a ja ze zobaczymy jaki bd miał humorem Maluszek, bo jak focha złapie to po wszystkim :p
 
Hehe zobaczymy czy pokaże ci skrywa :D chociaż i tak czuję że chłopak :)
Pisanka u mnie najpierw dr ogląda a później monitor odwraca i pokazuje :)

Właśnie się zastanawiam nad zelkami, ale jak znów zjem to bd się wiercil i może nie pokazać co skrywa :p
Ewelin, podobno przed usg nie mozna jesc nic slodkiego i pic slodkiego, bo maluch jak dostanie cukru to jest ruchliwy.
To wszystko chyba tyczy sie weglowodanow, moze lepiej isc na glodnego na badanie.
Nie wiem czy to prawda, ale tak slyszalam[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strawbelka wiem ze się rusza pi słodkim :)
Ostatnio zjadłam śniadanie przed prenatalnymi i dr pyta czy coś jadłam bo zaczął się bobas ruszać ;)
 
Ej dziewczyny nie wiem czy pytalam. Bo seks raczej odstawiam na bok w sensie pemetracje ale inne metody ? Mozma przeciez inaczej ale ogolnie czytalam o orgazmie ze nie jest wskazany w kilku przypadkach i zastanawiam sie czy nie zaszkodzi a lekarz dopiero za 2 tyg ...wy tez poscicie calkowicie ?
 
reklama
Moj maluch na ostatniej wizycie nie mial wstydu, zaglądaliśmy dokładnie miedzy nogi, cos odstawało i lekarka bardziej obstawiła chłopca, ale bylo jeszcze za wcześnie zeby powiedzieć na pewno. Mam nadzieję, ze teraz tez nie będzie sie wstydzić;)
 
Do góry