reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Tequila, a czerwonych sukienek tez nie lubisz?


Sent from my LG-D620 using Forum BabyBoom mobile app
Czerwone tylko paznokcie, nie toleruje tego koloru nawet w dodatkach, spódniczke ciążową jak kupowałam to pół godziny się zastanawiałam czy przekonam się do maleńkiej kokardki właśnie w tym kolorze z logo firmy :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nika - zazdroszczę tego momentu, zaraz będziesz się przytulała z synkiem, też bym chciała już wkroczyć w taki bezpieczny moment...

Martini - te upławy to chyba zostaną do końca, też się z nimi męczę ehhhh...
Wczoraj poczytałam ile masz rzeczy dla maluszka, ja mam chyba 2-3 razy więcej, nauczona doświadczeniem, że takiego maluszka się często przebiera, bo albo ulewają, a i czasami kupka wypłynie z pampersika :)
Ja fajne najzwyklejsze bialutkie body z naszywanymi zwierzątkami kupiłam w hurtowni po 8 zł :) Resztę bardziej "wyjściową" w h&m. Teraz właśnie piorę i końca nie widać....
 
Nika - zazdroszczę tego momentu, zaraz będziesz się przytulała z synkiem, też bym chciała już wkroczyć w taki bezpieczny moment...

Martini - te upławy to chyba zostaną do końca, też się z nimi męczę ehhhh...
Wczoraj poczytałam ile masz rzeczy dla maluszka, ja mam chyba 2-3 razy więcej, nauczona doświadczeniem, że takiego maluszka się często przebiera, bo albo ulewają, a i czasami kupka wypłynie z pampersika :)
Ja fajne najzwyklejsze bialutkie body z naszywanymi zwierzątkami kupiłam w hurtowni po 8 zł :) Resztę bardziej "wyjściową" w h&m. Teraz właśnie piorę i końca nie widać....
Tez pewnie pokupila bym wiecej ,a le kazdy mi tlumaczy ze dziecko szybko wyrasta i zebym nie przesadzala z tymi pierwszymi ciuszkami bo to nie na dlugo. Zwlaszcza jesli chodzi o 56...ze czesciej wyprac lepiej itd, no coz zobaczymy :) inaczej tez jest jak juz czesc rzeczy sie ma ,a inaczej kupujac wszystko od 0 :) my wszystko praktycznie mamy ze Smyka , 3 rzeczy chyba tylko z Pepco.. Smyk mi sie najlepiej podobal jakos...
 
Tez pewnie pokupila bym wiecej ,a le kazdy mi tlumaczy ze dziecko szybko wyrasta i zebym nie przesadzala z tymi pierwszymi ciuszkami bo to nie na dlugo. Zwlaszcza jesli chodzi o 56...ze czesciej wyprac lepiej itd, no coz zobaczymy :) inaczej tez jest jak juz czesc rzeczy sie ma ,a inaczej kupujac wszystko od 0 :) my wszystko praktycznie mamy ze Smyka , 3 rzeczy chyba tylko z Pepco.. Smyk mi sie najlepiej podobal jakos...

Powiem Ci, że mi też tak mówili... I ja przy pierwszym dziecku miałam niewiele i mówiłam a co tam pralkę przecież mam... Wyszło tak, że jak tylko wyszłam ze szpitala to pojechałam po bodziaki do tesco w rozm 56, mały nam ulewał masakrycznie...
I owszem mam sporo rzeczy po starszym, ale dużą część odrzuciłam, bo właśnie przez te ulewanie bodziaki czy pajace przy szyi pożółkły i tego nie odprałam :/ Więc kupiłam nowe, tak jak pisałam zaopatrzyłam się w cenach hurtowych :)
 
Dziecwzyny robilyscie na polowkowych krew bo czytalam ze tez sie robi pappa czy jakies cos. Ja nie bd robila tglko samo usg ale tak z ciekawosci
 
Ja nie wiem ile mam kupic ubranek. Nie wiem ile na 50 ale myslalam zeby po 2-3 sztuki na bobasa kupic 50 na sam poczatke czy do szpitala a pewnie po tygodniu juz beda za male. Ale nie wiem czy napewno kupowac 50 czy jednak nie ale wydaje mi sie 37 tc cc blizniaki to raczej 50 cm nie przekrocza
 
reklama
Do góry