reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja juz zauwazylam ze pepek mi sie zaczyna zmieniac... :hmm: nie podobaja mi sie takie pepki hehe i dobrze ze to pozniej wraca do normy. Suwaczki troche przeklamuja, moj bobas 2 tyg temu mial ponad pol kg i miesiac temu zaczelam 6 msc a tu tak niepewnie dopiero niego wjezdzam :D
Mi brzuch rośnie pępek juz nie jest taki schowany wiec po nim widzę ze coś się zmieniło. Chyba czas zacząć robić foty brzucha hehe dla porównania
 
reklama
Hej dziewczyny
co do wózka spacerowego to my na szczescie mamy po synku i napewno nie bede kupowac nowego, młody korzystał tylko 5 miesiecy, pozniej spacerówka i kupilismy jak najmniejsza, bo ta od spacerowego razem z młodym to ponad 20 kg, wiec bez sensu. Niestety wszystkie te 3 w jednym sa bardzo ciezkie, a zwykła solidna spaceróweczka chicco tylko 8 kg i sie super składa.
Co do tematu samochodu to ja akurat od 2 tyg jezdze nowym autkiem, dla mnie auto ma byc bezpieczne, teraz mam takie z 4x4 wiec sie super jezdzi, no i jest dosc niskie, wiec dobrze sie wkłada dziecko, maz ma suva i musze młodego bardzo wysoko podnosic zeby wsadzic go do fotelika.
 
Hej dziewczyny
co do wózka spacerowego to my na szczescie mamy po synku i napewno nie bede kupowac nowego, młody korzystał tylko 5 miesiecy, pozniej spacerówka i kupilismy jak najmniejsza, bo ta od spacerowego razem z młodym to ponad 20 kg, wiec bez sensu. Niestety wszystkie te 3 w jednym sa bardzo ciezkie, a zwykła solidna spaceróweczka chicco tylko 8 kg i sie super składa.
Co do tematu samochodu to ja akurat od 2 tyg jezdze nowym autkiem, dla mnie auto ma byc bezpieczne, teraz mam takie z 4x4 wiec sie super jezdzi, no i jest dosc niskie, wiec dobrze sie wkłada dziecko, maz ma suva i musze młodego bardzo wysoko podnosic zeby wsadzic go do fotelika.
Ja też uważam że auto ma być przede wszystkim bezpieczne tym bardziej jeżdżąc z dzieckiem! Sama też jeżdżę nowym autkiem :-D ale suvem :p i co teraz ;-) nie picieszyłaś mnie że nie jest wygodne przy władaniu malucha :-)

Pisanka widzę że przekonałaś się do bugaboo :-) jak dla mnie nr 1 wśród wózków bliźniaczych, ja bym tylko czerwonego nie kupiła bo nie lubię tego koloru :-)

Miłego dnia dla wszystkich mamusiek :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też uważam że auto ma być przede wszystkim bezpieczne tym bardziej jeżdżąc z dzieckiem! Sama też jeżdżę nowym autkiem :-D ale suvem :p i co teraz ;-) nie picieszyłaś mnie że nie jest wygodne przy władaniu malucha :-)

Pisanka widzę że przekonałaś się do bugaboo :-) jak dla mnie nr 1 wśród wózków bliźniaczych, ja bym tylko czerwonego nie kupiła bo nie lubię tego koloru :-)

Miłego dnia dla wszystkich mamusiek :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie musialam sie przekonywac do bugaboo ale nie wiem czy bedzie nas stac :p najwyzej dzieciaki w taczke wloze i bedziemy jezdzic :D
 
Ja też uważam że auto ma być przede wszystkim bezpieczne tym bardziej jeżdżąc z dzieckiem! Sama też jeżdżę nowym autkiem :-D ale suvem :p i co teraz ;-) nie picieszyłaś mnie że nie jest wygodne przy władaniu malucha :-)

Pisanka widzę że przekonałaś się do bugaboo :-) jak dla mnie nr 1 wśród wózków bliźniaczych, ja bym tylko czerwonego nie kupiła bo nie lubię tego koloru :-)

Miłego dnia dla wszystkich mamusiek :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Tequila, a czerwonych sukienek tez nie lubisz?


Sent from my LG-D620 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzień dobry :) Ja dziś ostatnie porządki i ostatni dzień obżarstwa bo jutro już od 19 zero jedzenia i picia. Stres mnie zżera tak że co chwilę Idę na kibelek haha:p

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nikaaa ostatnie chwile starego zycia , zaraz wkraczacie w nowy etap :)
Ja myslalam ze te uplawy to z czasem mina, ale widze ze chyba do konca trzeba sie bedie z nimi meczyc ? :hmm::hmm:
 
Do góry