reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hehe gdy bym miała pewność od początku ze będzie wszystko dobrze to juz dawno bym się obkupiła [emoji5] mogłabym nawet juz pokoik zrobić bo mam wizje [emoji16]
Normalnie nie mogę uwierzyć bo zbliża się 18 jak w zegarku w ręku a ja zaczynam plamić ale dziś ciemny brąz - wiec chociaż z tego się cieszę.
Od rana nic słuchajcie a o 18 dzień w dzień zaczynam plamić dziwne [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe gdy bym miała pewność od początku ze będzie wszystko dobrze to juz dawno bym się obkupiła [emoji5] mogłabym nawet juz pokoik zrobić bo mam wizje [emoji16]
Normalnie nie mogę uwierzyć bo zbliża się 18 jak w zegarku w ręku a ja zaczynam plamić ale dziś ciemny brąz - wiec chociaż z tego się cieszę.
Od rana nic słuchajcie a o 18 dzień w dzień zaczynam plamić dziwne [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A który to tydzień u ciebie. ?

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O rety ale czad!
Bardzo zazdroszczę bliskiego rozwiązania [emoji5]
ja to na pewno poczekam aż skończy się pierwszy trymestr jak mówią on jest najważniejszy. Mam nadzieje ze do tego czasu skończą się plamienia, moje osłabienie, bo na dzień dzisiejszy przejdę trzy kroki , padam ze męczenia i ze nie będzie żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.
Wtedy spokojnie wybiorę się na zakupy, które uwielbiam [emoji5]
Narazie zaciskam nogi i leżę , widzę ze to dużo pomaga wiec chyba czeka mnie długie leżenie.
Coś za coś [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O rety ale czad!
Bardzo zazdroszczę bliskiego rozwiązania [emoji5]
ja to na pewno poczekam aż skończy się pierwszy trymestr jak mówią on jest najważniejszy. Mam nadzieje ze do tego czasu skończą się plamienia, moje osłabienie, bo na dzień dzisiejszy przejdę trzy kroki , padam ze męczenia i ze nie będzie żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.
Wtedy spokojnie wybiorę się na zakupy, które uwielbiam [emoji5]
Narazie zaciskam nogi i leżę , widzę ze to dużo pomaga wiec chyba czeka mnie długie leżenie.
Coś za coś [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja narazie też leżę bo dopiero ze szpitala wróciłam. Mój mały się pcha wcześniej[emoji14]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to pięknie [emoji5]
A jak to teraz jest z porodem, czy metoda porodu jest do wyboru ? Czy to wszystko zależy od Dr czy od [emoji385]? [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Raczej po in vitro może ci lekarz wypisać skierowanie na cesarkę. Ja chciałam rodzić normalnie ale mam wskazania medyczne na cesarkę więc nie mogę :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry