reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny, z tygodniami ciąży to proste jest. Jak z urodzinami. Załóżmy, że skończyłyśmy 18 lat. To przecież od następnego dnia po urodzinach nie mówimy, że mamy 19, tylko cały rok do następnych urodzin, mamy 18 lat. Ewentualnie 18 i pół czy coś... Tak samo z tygodniami ciąży. 18t4d to 18 tydzień i już
 
Mi się wyświetla komunikat 5E jakiś i nie odprowadza wody. 3 możliwości źle podłączony wąż odprowadzajacy, brudne filtry ( wyczyscikam te z przodu wcześniej musiałam wodę wypuścić 3 cm wezykiem...) albo rura.odprowDzajaca zapchana i jej filtry. Dużo sierści jest na ubraniach więc.mam.nadzieje że to.to. Nieststy w pełni automatyczne pralki powinny się same czyścić hahah. Muszę czekać do wieczora na.tescia bo sama jej nie odsune. Wczoraj trochę odsunelam ale.jednak to 50 kg... Jak nie ma chłopa to.jak bez ręki i to jeszcze teraz...
 
Co do detektora to zdania sa podzielone. Ja mam i nigdy nie użyłam. Moje dziecko chowa sie i ucieka za każdym razem jak przykładają detektor czy ktg. Naprawdę ciezko go znalezc, nie cierpi tego i osoba nieprofesjonalna jak np my mogłaby wpaść w panikę ze nie moze znalezc tętna. Niedługo poczujesz ruchy i juz bedziesz spokojniejsza :-)

wczoraj po przedyskutowaniu sprawy doszliśmy do tego wniosku. mąż powiedział mi mądrą rzecz: że gdybym się uparła to by się nie sprzeciwiał i zamówił, ale powiedział, ze po tych wszystkich stresach które przeszliśmy po tej huśtawce nastrojów powinniśmy odpuścić. skoncentrować się na maluszku i cieszyć ciążą i sobą nawzajem. bardzo mnie tym rozczulił. także odpuszczamy temat


my mieliśmy wczoraj intensywne popołudnie. najpierw miałam usg piersi i na lewej koło otoczki sutka lekarz znalazł małą torbiel. powiedział, że to najpewniej od powiększonych kanałów mlekowych więc mam to na spokojnie przyjmować i się nie stresować tym i przyjść po porodzie. tak więc robię i tak zrobię.
później odebraliśmy badania krwi pappa i bhcg i wszystko w porządku.
a wisienką na torcie była wizyta u gin prowadzącej gdzie zobaczyłam maluszka. jaki on już duży ma 9 cm, a najbardziej mnie rozczuliło że jak włączyliśmy usg to on sobie siedział w pozycji lotosu. jak ja to ujrzałam :D będziemy razem jogę ćwiczyć jupiii. później pomachał do nas no i jak to facet... nie zapomniał pochwalić się tym co ma najcenniejszego.

teraz zmykam, żeby zdążyć chlebek kupić, bo jak te wszystkie baby ze wsi (sama na wsi mieszkam;)) przyjadą to problem będzie.


udanego dnia :-) :)
 
No i prawidłowo :D
Ja dzis mam ziemniaki i jajko sadzone, bo duża kolejka za mięsem była i nie chciało mi się stać :D

Dziewczyny czy miałyście brązowe plamienia? Dzwoniłam bo kliniki i powiedzieli, że nic złego sie nie dzieje. Ale jak do pon nie przejdzie to mam na wizyte w pon sie umówić. Brzuch nie boli jak na @ a te plamienia to takie jak koniec @ jest. Dlatego się trochę wystraszyłam. Nie miałam żadnego krwawienia
 
reklama
Wiecie jakie mam dzis dziwne samopoczucie...takie,takie nijakie...jestem troche wystraszona,podekscytowana i sama nie wiem co jeszcze:baffled:
Czyzby nie tylko chlopaki szykowali sie do wydarzenia...hmm...:szok:
 
Do góry