reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anula86 brzuszek się mi napina i momentami dosyć mocno. tak że aż muszę się zatrzymać bo nie da się iść. Do tego zaczął się ból podbrzusza i pachwin. Takie kłucia o jakich piszesz też mam.

Terminu cc jeszcze nie ustaliłam. Chcę pojechać w środę, najpóźniej w piątek.


Lisska kupiłaś buty? :-D
Ja się wybieram w niedzielę po jakieś trampki typu slip on bo to wiązanie sznurówek mnie doprowadza do szału.


Anulla czytałam, że nie ma u nas kremów z filtrem dla takich maluszków i dopiero od któregoś miesiąca można stosować, najlepiej takie z filtrami mineralnymi. Też szukałam i nie znalazłam. Póki co trzeba stawiać budkę w wózku i nie wystawiać dziecka na promienie słoneczne.


Bunieczek super jest czytać takie dobre wieści. Gratuluję synusia :-). Mój mąż w swoje urodziny dowiedział się, że będzie miał syna. Lepszego prezentu nie mógł sobie wymarzyć. Z gabinetu po usg wyszedł dumny jak paw :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wrzucam jeszcze kilka zdjęć pokoju mojego synusia. Wykonawcą jest mój mąż, łącznie z dużą szafą. Łóżeczko przygotuję w ostatniej chwili bo nie chcę żeby się zakurzyło. W czerwcu jeszcze naklejki kupię i roletę.
 

Załączniki

  • 1431120522297.jpg
    1431120522297.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 57
  • 1431120552729.jpg
    1431120552729.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 56
  • 1431120597356.jpg
    1431120597356.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 55
  • 1431120614562.jpg
    1431120614562.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 56
Anulla86@, Mnie naprawde nic nie kłuje i nic nie napina. Tylko juz mi sie cieżko chodzi... Raz w nocy miałam bóle podbrzusza i to by było na tyle :)

Aisa79, poszłam po buty a gościu powiedzial mi ze jednak nie miał nowej dostawy i ze za tydzień bedZie miał ... Juz nie bede zmuszać liska zeby tyle czekał ale jakby nie chciał wyjsc to w czwartek mam kolejne ktg i moze wtedy :)
A kremy na bazie filtrów mineralnych napewno w Polsce sa, choćby ta Mustela o ktorej pisałam, albo Avene. Czytałam o nich na blogu sroki. Nie wiem czy przy polskiej pogodzie jest sens bo nie macie az tak silnego słońca w odróżnieniu od tutejszego. W kazdym razie do 6m życia najlepiej używać tych na bazie filtrów mineralnych a nie chemicznych .

Kikifish, ja jak pisałam wczesniej chciałabym rodzic sn. Poprostu chciałabym przeżyć taki poród, dodatkowo w moim szpitalu praktykują skóra do skory przez pierwsze dwie godziny od narodzin, i dopiero pozniej ważą i mierzą etc. Staram jednak sie nie nastawiać bardzo zeby w razie cZego nie byc zawiedziona, także na chwile obecna o tym nie mysle. Co będzie to będzie ale nie szukam tez na siłe wskazań do cc.

Bunieczek, gratuluje synka ! :)
 
Liskka dobrze że się tak nie nastawiasz tylko na sn. Ja tak bylam nastawiona bo u mnie też jest skóra do skóry 2 godziny (u nas kangurowanie) i jak zrobili cc to było mi bardzo z tym źle.
Hej hej a jak tam wasz kalendarz?
 
Milena87, na pewno tez nie bedzie mi z tym super dobrze jesli skończy sie cc... Ale wiem ze nie można tak myślec, po przykładzie mojej szwagierki która tak sie nastawiała przy dwóch swoich porodach i potem przeżywała ogromne rozczarowanie ktore odbijało sie na całej rodzinie.

Kalendarz prowadzi GizaS juz :)
Moze go odkopie jak wejdzie na forum .

Aisa79, pokoik prawie juz gotowy widze, brakuje tylko lokatora :) wydaje sie spory,
na pewno maluszkowi bedzie sie tam dobrze spało !!:) gratki dla męża za wykonanie
 
Ostatnia edycja:
Aisa pokoik bardzo ladny, taki kolorowy :)

Milena nie polozyli Ci dziecka na piersi po cc? Mi polozyli, nawet mam zdjecia, co prawda na minute ale byla bezcenna. Pozniej jak mnie zawiezli na sale pooperacyjna i bylam sama to przyszla znajoma polozna i zapytala czy chce, zeby mi przyniesli Juniora. Lezal ze mna prawie 4 godziny, caly czas spal a ja go tulilam do piersi, co prawda w ubranku i rozku ale i tak to bylo super uczucie :) Jak zaczal kwilic polozna go zabrala, chyba do karmienia i zaraz przywiezli mi wspollokatorke wiec juz Juniora nie przynosili.
 
Ostatnia edycja:
Kasik nie położyli bo był zachlyśniety wodami i trochę niedotleniony. Dawali mu tlen 3 minuty. Potem go grzali m tam z nim byl. Mi przynieśli po jakieś godzinie może dwóch , ale tylko na chwilę bo miałam drgawki i nie mogli mi serca monitorować. Poza tym miał początkowo tylko 6 pkt. Apgar potem dopiero 9
 
Właściwie jak go wyciągli to widziałam tylko pupcie i szybko leciali z nim na noworodki. Nawet nie płakał. To było straszne. Tak strasznie się martwilam. Dobrze że mężowie mogą być w okolicy. I moj się wszystkiego dowiadywal. Jak mnie wiezli na pooperacyjna to machał, kiwał że wszystko ok.. widziałam zresztą to po jego minie :) lekarze też mówili że w porządku ale wiadomo lekarzom się nie wierzy w takiej chwili
 
reklama
aisa pokoik bardzo ładny, taki żywy- widzę że masz łóżeczko podobne do mnie, tylko że inny kolor, ale tez mam z żyrafka ;-) a przypomnij jaki wózek kupiłaś ?
milena nie wiedziałam że miałaś taki przeżycia- dobrze że Nikuś cały i zdrowy i pewnie mamie już w kość daje ;-)
a oto my w 37+1 DSC_0008.jpg
A może brzuszkami pochwalą się "młode mamusie" ciążowe :tak:;-)
 

Załączniki

  • DSC_0008.jpg
    DSC_0008.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 62
Do góry