reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja mialam taki 4 mc po cc
 

Załączniki

  • 1431175220812.jpg
    1431175220812.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 64
Jejku dziewczyny jak Wy to zrobilyscie, ze tak szybko pozbylyscie sie brzucha? Ja 5 tygodni po cc mam brzuch jak w 4 mc :( Przytylam przed ciaza na encortonie i chyba te kg mi zostaly bo do wagi sprzed encortonu mam jeszcze 6 kg :( Dzisiaj szukalam jakiejs bielizny modelujacej bo tylko jedne spodnie dopinam. Niestety w Elblagu malo sklepow z bielizna. Chcialam najlepiej body ale nic pasujacego nie znalazlam :( W necie jest sporo ale jak kupic bez mierzenia? Moze cos mi polecicie? Bylam w Esotiqu i Triumphie ale w tym drugim byly tylko duze rozmiary. W ogole ta bielizna taka lipna bo ma zwykly material, bez zadnych wzmocnien na brzuch a na tym mi najbardziej zalezy. Moja mama kiedys takie fajne kupowala z Triumpha ale nie znam nazwy i nie wiem czy jeszcze produkuja.
 
Milena wow, jaki miałaś malusi brzuszek :) A mi położne w szpitalu mówiły, że mam mały, a mam sporo większy niż Ty przed porodem :) No a teraz ani śladu po nim :)
Lilka, Ty też szczuplutka jesteś i po cc ani śladu brzuszek płaski bardzo :) Pewnie teraz też tak będzie.
Kasik ja nie pomogę. Wiem, że kiedyś w lidlu były takie bielizny, ale chyba właśnie bez żadnych usztywnień itp.
 
Milena, gdzie ten Nikos sie tam zmieścił :) ja tez nie mam dużego ale juz mi tak cieżko ...

Byłam z tym kremem i panie chciały mi wmówić ze to data produkcji a nie ważności. Wg nich data ważności to 9m od otwarcia, czyli jakbym kupiła go i nie otwierała przez x lat to byłby ciagle dobry?? A wogole potem stwierdziły ze nie mogą przyjąć zwrotu bo go juz otworzyłam. I nie miłe były jak cholera . Rozumiem ale to nie moja wina ze sprzedały mi przeterminowany. Moj M zamiast mnie poprzeć to stwierdził ze maja one racje !!! Pozniej w innych sklepie sprawdzaliśmy i na kazdym widniała data 2016 wiec jakim cudem była to data produkcji ?!
Co mam teraz zrobic z takim kremem ... Do kosza chyba.

Na termin mojego powodu przewidują prognozy temperaturę 38C . Fajnie co nie ? ...
 
reklama
Do góry