reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Montana, chusteczki są niby tez super z netto i te kupiłam są nawet tańsze niż te fitti z tego co kojarzę ;) (sroka na blogu też je poleca)
Co do wkładek to ja np na te z Rossmanna mam uczulenie. Piersi mnie piekły i były czerwone więc paczka pójdzie w kibel ;) za to Johnson są super i cena 14,99 też dobra. Będę musiała iść do Rossmanna po nie bo ostatnio kupiłam w hebe też na promocji po 15 zł z kartą :) a normalnie są po 19,90 a w kauflandzie po 17 z groszem ;) (rozeznanie zrobiłam).
 
reklama
Ona kciuki za Ciebie jutro - pamiętaj zero stresu a będzie wszystko gites :)

Montana ja kupilam te wkladki laktacyjne Babydream bo kolezanka mowila ze uzywala i ze była zadowolona a jak bedzie w praktyce to sie dopiero okaze
 
nie nie narkoze ale ogolnie chodzilo mi ze jak sie dostane do tel w sensie ze minie mi szok ze to jednak jest prawda :) ze mam dzidziusia rozumiecie?


ale napewnoo dam znac
 
ja chodzilam cala ciaze prywatnie i badania tez robilam prywatnie bo jak mialam sluchac ze on mi tego nie wypisze bo nie moze to sobie darowalam te wizyty :)
 
A co dajecie do łózeczka pod główke maleństwa? Klin? czy moze normalnie podusie?

Ona stresujesz sie przed jutrem?? A o ktorej masz CC? Heh wczoraj ogladalam powtorke Porodówki i jak sie juz nie balam tak znowu strach mnie oblecial, cala sie spocilam oglądając ten program, a najgorsze ze boje sie i SN i CC, nie wiem ktorego bardziej :D. A ta dziewczyna co plakala heh jakbym siebie widziala, ja to taka panikara jestem jak ona.
 
A ja dzisiaj zaszalałam i kupiłam sobie sukienkę na święta lub sylwestra, nie jest typowo ciążowa ale miejsce na brzuszek :-)
pol_pm_Sukienka-ze-srebrnym-wzorem-484_1.jpg
 

Załączniki

  • pol_pm_Sukienka-ze-srebrnym-wzorem-484_1.jpg
    pol_pm_Sukienka-ze-srebrnym-wzorem-484_1.jpg
    77,5 KB · Wyświetleń: 67
Kasik sukienka sliczna....:tak:


Ewis ja chodze prywatnie do gina i prywatnie robie badania, ale mam tez lekarza interniste gdzie mi badania wypisuje za free... oczywiscie te co moze...:tak:


montana juz siara... gratuluje...:tak:
 
reklama
Hej kochane, już się melduje :-)
Lenka przyszła na świat wczoraj o 9.55, 52cm., ważyła równo 2500 więc moja dr. prowadząca przewidziała idealnie wagę. Na tą chwilę wszytkie wyniki ma super i jest zdrowa jak ryba :tak: Glodomor z niej straszny więc niestety dokarmiamy sie mm ale po walczymy z naturalnym karmieniem jak wrócimy do domku i pojawi się więcej mleka bo na razie marnie jak na jej potrzeby.

U mnie trochę gorzej bo ogarniali mnie 1,5h od wyjęcia małej a standardowo trwa to 0,5h - miałam wrośniete łożysko w macie i jakieś tętniaki czy cos takiego, także dziękuje sama sobie że zdecydowałam się na cc bo nie wiem jak by to się mogło skończyć ... ew. kolejna ciąża byłaby ryzykowna więc lekarz kazał to mieć na uwadze...

Odezwe się jak będziemy w domu.
 
Do góry