reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Infinity wspaniale że juz jesteście w komplecie. Lenka piękną wage osiągneła, a tak sie martwilas ;-). Mam nadzieje ze piersi zaczną produkować wystarczającą ilość pokarmu. Kurcze to faktycznie długo Cie ogarniali. Ciekawe czemu łozysko bylo wrośniete w macice. Ale najważniejsze ze jesteście juz po. Gratuluje mamusiu i życzę duzo zdrówka dla Was.
 
Wlasnie przyszla glukoza o smaku cytrynowym, jak by ktoras szukala to ja zamawialam w na aptekawaw.pl koszt tylko 4,31 ale trzeba cos dokupic bo musi byc powyzej 20 zl. no i plus przesylka. Wiem, ze w niektorych aptekach stacjonarnych mozna zamowic bo mi w Madisonie proponowali. Ciekawa jestem czy to bedzie smaczniejsze ;) Badanie mnie czeka pod koniec przyszlego tygodnia a juz mi spedza sen z powiek;)
 
Infinity dobrze ze sie odezwałaś bo się martwiłam. Witamy Lenke na świecie, a waga super :)

Kasik ja właśnie miałam taką glukoze tylko nie powiem Ci jakiej firmy, u mnie w szpitalu płaciłam za nią jakoś 8zł i była super :)

Ja byłam dzisiaj na wizycie, wszystko ok, szyjka zamknięta, nie skrócona i KTG też super chociaż musiałam swoje zołzowate dziecko:-) budzić bo czekałam godzinę na ten zapis i Szalala a tylko mnie podłączyli i już leń, jak wstałam to znowu w ruch ale jakoś ją w trakcie pobudziłam choć było ciężko. Działało na nią zaciąganie gumy na brzuchu, tej co były podłączone czujniki:-)
 
Ostatnia edycja:
Kasik smakowało jak słodka lemoniada, wszystkie dziewczyny sie wykrzywialy bo mialy zwykla a ja byłam szczesliwa a za słodkosciami mocnymi nie jestem :)
 
reklama
Infinity, gratulacje Mamusiu !!! Tak się ciesze że malutka cała i zdrowa. Mi sie marza takie wymiary jakie osiagneła Twoja córeczka Idealne !

Ona, teraz Twoja kolei !! Trzymam kciuki i juz troche zazdroszcze że jutro utulisz swoje maleństwo w ramionach. Daj znać jak dojdziesz do siebie.

Kasik, Ty to jesteś szalona z tymi zakupami... aż strach pomyśleć jak wpadniesz w dziecięce ubranka.... a sukienka super... elegancka a i wygodna się wydaje.
 
Do góry