reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kasik przypominam że jestem starsza od ciebie i mam 20 letniego. Syna więc nic mi tu o Babicach nie mówcie hahaha. Ja do szpitala mam dwie torby jedna moja i jedną marcelka.
Piękne te wasze hanie :)
 
Hej kobietki!
mój mały dzisiaj według usg 2900g, szyjka zamknięta, więc porodu jeszcze nic nie zapowiada, a mi się marzy aby Michaś się jeszcze w październiku urodził, najfajniej by było 25 października, bo z tego dnia jest moja siostra, która będzie mamą chrzestną.
Dziewczyny fajne te Wasze maluchy!!
Czy Wam macica, też tak uciska żebra, że się dusicie??
 
Foote - ja tez juz miewam te skurcze i tez sa bolesne.

Bzibziok - mi uciska to takie glupie uczucie ze nie mozna wziac oddechu i jakby troche boli nawet. Na poczatku nie wiedzialam czy to zoladek czy pluca ale chyba jednak pluca :

Ide do kina na Sluzby Specjalne zaraz. Widziala ktoras z Was?
 
reklama
Do góry