reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzięki Magda, pytam, bo położna mi powiedziała, żeby 2,3 dni nie jeść słodkiego i ograniczyć owoce. Wydało mi się to trochę bezsensowne, bo badanie ma zbadać, jaka jest sytuacja, kiedy jem normalnie.
 
reklama
Hej

Dokładnie Oktavi - test ma sprawdzić jak reagujesz normalniue na cukier wiec jaki sens ma ograniczanie przed badaniem? :)

Film Slużby Specjalne bardzo dobry, polecam!

Genna widze ze masz jak ja - ja tez pije w nocy i to duzo. Jak wezme litr soku to rano nie ma. No ale niestety wedrowki do WC w nocy mam co dwie godziny.

Magda - nie pomoge bo ja do dzis nie mam siary.

Poza tym nadal walcze z gardłem a do tego u nas paskudna pogoda....tzn. chyba bo jeszcze nie wstalam ale widze, że szaro :)
 
Ostatnia edycja:
Oktavi dokładnie jest tak jak piszesz ten test ma być wiarygodny przy tym co jesz na co dzień więc jedz normalnie i idż na czczo zabierz cytrynę i będzie dobrze.

Co do wyciekającej siary to się nie wypowiem bo mnie nic nie leci i nie leciało jak do tej pory.

Esiek no dziś juz nie tak ładnie jak w weekend, szkoda bo ja tak lubię lato.

Lenka czy Wy z Filipkiem już w domu? I jak jest?
 
reklama
Emilia, o to ty faktycznie szybko zaczęłaś. Ja mam na razie ubrania i spanie (łóżeczko i kołyskę razem z pościelą) ;) Do kupienia cała reszta ;) przewijak, szafa, wózek, kosmetyki, wanienka itp ....
 
Do góry