reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja po prenatalnych
Wszystko OK
Jedna fasolka mierzy 6,9 druga 6,4. Serduszka 159 i 155.

Po biochemii i Usg ryzyka:
Trisomia 21 płód pierwszy -1:1234, drugi 1:1397
Trisomia 18 oba 1:5090
Trisomia 13 oba 1:15933
Czyli test Pappa nie taki straszny

Kamień z serca
 
reklama
dokładnie dziewczyny po cc czy po sn musi obkurczyć się macica bo pod konie ciąży jest wielkości arbuza i potrzebuje czasu na pewno potem każda z nas będzie miała brzuszek ja ta lala ja w to wierzę.

Co do staników to ja teraz też wolę te sportowe dobrze mi w nich ale przed ciążą tylko te z fiszbinami nosiłam. To każda musi dobrać sobie indywidualnie.
 
Jazzabell super, teraz mozesz spokojnie cieszyć sie ciążą :)

Infinity a powiedz mi prosze czy te biustonosze są takie usztywniane? Mam zamiar kupić tylko właśnie to mnie zastanawia, nie lubie takich cienkich staników, bo sutki widac przez ubrania hihi :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też mam problem z aplikacją na telefonie, nie mogę polubić nic od dzisiaj - pewnie coś zmieniają.

Madzia
- co to za karambol u Was w Dobrej? Pogotowie, policja, helikoptery.....

Dziewczyny a ja sobie dziś pojechałam na porodówkę do szpitala gdzie chcę rodzić, Pani położna zrobiła ze mną obchód, pokazała wszystko, dała cenne rady powiedziała co zabrać a co będzie totalnie bez sensu. Bardzo dobre wrażenie mam i jakoś mi spokojniej.

Odebrałam też ostatnie w ciąży wyniki na Toxoplasmose, monitorowalam 4 razy bo nie miałam żadnych przeciwciał na to cholerstwo i na szczęście nic nie zlapałam. A przyznam się, że parę razy poszalałam z jedzeniem ... ale na szczęście jest OK!
 
Do góry