reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ależ dziewczyny, ja z ledwością nadążam nad czytaniem:)

MajaS---> mi te ż bardzo podobają się te wózeczki:) są słodkie:)
Sylwia--> Ale fajnie !!!!! Ciesze sie ogromnie z Twojego szczęścia:)
Sznurki i Miliaa--> jejku Wy już zaraz zaraz przytulicie swoich synków :-):-):-):-):-) Trzymajcie sie dzielnie !!!
Ikasia--> no naprawde brat weterynarz to skarb w rodzinie:) i usg zrobi :) ale masz fajowo:)

Ja jeszcze do mojej wizyty mam troszke, bo dopiero 22-go, wtedy to juz bedzie 17-ty tydzień więc może też poznam płeć:)

Pozdrawiam Was wszystkie Kochane w ten upalnik;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,
Podczytuje was z doskoku bo ja niestety nadal na laktatorze wisze a w drugiej ręce dzierże me wiecznie głodne dziecie i butlę.
Mała ładnie przybiera na wadze (uff co za ulga po problemach z Weroniką mam wago fobię), jemy sztuczny i mój pokarm z flachy chociaż ja chcę zakończyć odciąganie pokarmu bo nie nadążam z laktatorem. Qrcze tym razem mam tyle mleka, że siura potokami a mała nie może chycić cyca (stwierdzona mała wada zgryzu a do tego mała łepetynka sprawia, że niestety Zuza nie jest w stanie głęboko chycić piersi:-() lek. doradzili, że nie ma się co katować bo niestety naturalnie na cyca nie da rady. Za dużo mleka to wieczne zastoje itd. jak odciągam nawet tylko 5 minut dla ulgi to zaraz czuje jak fabryka produkuje nową porcję. No cóż ja tak mam jak nie urok to sr....ka, Weronika nie miała co jeść chociaż ciągnęła z całych sił a Zuza nie ciągnie chociaż wodospad ze mnie tryska. Ale i tak pękam z dumy bo mała jest cudna i bardzo grzeczna, ładnie je i nie płakusia bez powodu:-)
Co do wagi nie wiem czy zrzucam szybko bo nie pamiętam jak było z Weroniką ale miałam +15 kg, po dwóch tygodniach zostało mi +5 niestety w ciuchy sprzed ciąży się nie mieszczę bo został maleńki brzusio (ledwie widać) noi w biodrach jestem szersza (nie z tłuszczu tylko jakby kości miednicy nie wróciły do dawnego rozstawu) + biust (ten mam nadzieję spadnie po zakończeniu laktacji). Wypełniłam formularze o urlop macierzyński dodatkowy i wychodzi mi, że będę z małą do 19.01 plus zaległe urlopy wypoczynkowe wychodzi do końca kwietnia płatne 100% potem powrót:-(
Sylwia - gratuluję!!!! Bardzo się cieszę
Lawendowy - za stymulację, randkę i spokojne 9 m-cy trzymamy mocno kciuki :tak:
Dziewczyny stymulujące się czy któraś jest zainteresowana luteiną dopochwową 3 opakowania, progynova 2 opakowania, encorton 1 opakowanie - oddam za free. Zwyczajem z bociana luteinka potarta o brzusio ciążowy:-D
Za rodzące trzyamy z całych sił - szybkich porodów, rzeki mleczka, dobrego chwytu i ssanka noi nie wiem czy to możliwe ale przespanych nocek (marzę o takich).
 
Marcyciowa a to się jakoś u dziewczyn objawiało, czy wyszło przy rutynowym badaniu krwi??

Żadnych objawów nie było. Lekarka zleciła morfologię i wtedy to wyszło.

wiecie myślałam,że w aptekach to pracują myślące osoby, a tak niestety nie jest; wczoraj dałam znajomej,żeby mi wykupiła recepty plus bez recepty kilka rzeczy, w tym igiełki do mojej nowej zabawki. Na jednej recepcie były paski do tej zabawki i widniała tam nazwa zabawki. I wyobraźcie sobie,że znajoma wróciła bez igiełek bo pani w aptece nie wiedziała do jakiego urządzenia, brak słów po prostu. Także dziś chcąc nie chcąc musiałam iść do apteki. Kolejka, a jakże. Pani sprzedawczyni ma również czas aby z każdym zagadać i być miłym. Super, szczególnie w upale i z wielkim brzuchem, którego ludzie czasem po prostu nie widzą ... moja kolej, podałam nazwę urządzenia i pani chciała mi dać 10 igieł. Czyli za 3 dni znowu musiałabym przyjść do apteki. Więc mówie jej,że 10 to mi za mało. No to dała mi ileś tam w torebeczce, pytam się jej ile tu jest, mówi,że nie wie, że na oko wsypała. Więc poprosiłam o drugą kupkę na oko, bo potrzebuje więcej BO CHODZIĆ NIE MOGE, rany julek :angry: dała mi więcej. Okazało się bezpłatne. Co dzień poznaje coś nowego w naszym kraju :eek:

Oj Gotadora czepialska jesteś. Nawet jeśli wyglądasz jak "Uwolnić Orkę 20" czyli tak jak ja przed porodem to i tak nie licz na to, że ktoś na to uwagę zwróci. Sama musisz łokciami się rozpychać i domagać swoich praw. Mówi Ci to doświadczona koleżanka. :-D A tak na poważnie panuje mega znieczulica.

Trzymam kciuki za poród naszej forumowej koleżanki. Jejku dopiero co ja dzierżyłam koszulkę lidera...
 
[FONT=&quot]gosia__1983 dzięki wielkie, faktycznie, to już chyba okulista zadecyduje. Gratuluję super malucha[/FONT];-)

[FONT=&quot]gotadora[/FONT] ja mam to samo:-D Jak komuś mówię że mam 36 lat to patrzy na mnie jak na wariatkę bo wyglądam jak podlotek. No w tej aptece cyrk faktycznie...

[FONT=&quot]Misia1974 jaki piękny ten wózek!!!!!!!!!![/FONT]

[FONT=&quot]kiwisia o matko ile wieści! Niezłą jazdę masz z tym karmieniem, eh ja czasem o tym myślę i aż mnie ciarki przechodzą na myśl o tym co to będzie i jak to będzie. Ale najważniejsze że Skarbuś zdrowy i grzeczny, w ogóle z tego co tu widać te dzieci nasze „pozaustrojowe” jakieś cudnie grzeczne [/FONT]:tak:

[FONT=&quot]Kochana czyli siedzisz z małą do momentu w którym masz 100% płatne? Ja chyba też tak będę musiała zrobić bo chyba te dodatkowe pół roku to tylko 60% wynagrodzenia, no z moją pensją absolutnie nie mogę sobie na to pozwolić…[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
 
O BOŻE DZIEWCZYNY JA CHYBA PORONIŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Siedziałam sobie spokojnie pisałam do Was, wstałam poszłam się wysikać i CAŁA UBIKACJA W KRWI!!!!!!!!!!!!! Wstawałam to jeszcze mi się na podłogę wylało! Boże co się stało!!!!!!! ???????? Nic mnie nie boli czuję się dobrze! Dzwonię po męża i po karetkę!!!!!!!!
 
reklama
Do góry