reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Rennie chyba odpada w ciąży, ja brałam gaviscon, możesz w tabsach możesz w syropie, szybciej działa, mnie też zgaga dobijała i to od początku ciąży, współczuję, gaviscon w syropie stał na szafce nocnej , bo nie dałam rady spać przez zgage 😉
Bo to zazwyczaj wieczorami i w nocy lapalo. Fuuuj do tej pory pamiętam to piiieeekłło 😅
 
A jakie teraz uzywasz?Ja przez pol roku chcialam zmienic ale nie zmienilam i jest ok.Przy zmianie z 1 na 2 twz byl sajgon ale sie unormowalo i my ciagle na jednym😁
Używam nan opti pro. Muszę spróbować zmienić bo mały zaczął ciągle ulewac i wiecznie stęka jak mu się w brzuchu przewala.
 
Używam nan opti pro. Muszę spróbować zmienić bo mały zaczął ciągle ulewac i wiecznie stęka jak mu się w brzuchu przewala.
Tez dawałam to mleko zmieniłam ze względu na problem z kupami na hipp i też dostaliśmy debridat od pediatry ale wiadomo to jest już lek. Mi pediatra mówiła że te wszystkie mleka to podobne i nie zalecała zmian. Z tym że my nie mieliśmy problemu z ulewaniem. Może porozmawiaj z pediatra zobaczysz co Ci ciekawego powie😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
No cóż nie może być jeden dzień miło na forum bo zaraz ATAK. Nie wiem jak wyraźniej dziewczyny mają pisać że mają tego dosyć.
 
Do góry