reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ja bym np. chętnie obrotowy no ale muszę szukać fotelika do 25 kg bo Natalka ma już prawie 12 a ma 9.5 mca... a podobno z tych do 25 nie ma obrotowych:(


daj znać jak coś znajdziesz:)
Jak kupowałam fotelik trzy miesiące temu to nie znalazłam do 25 kg obrotowego choć bardzo chciałam 😩 My zdecydowaliśmy się na axkid minikid 2.0. jest tylko i wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Pasuje do bardzo pochyłego siedziska. Pamiętam jak sprzedawca mi tłumaczył, że później może być problem z fotelikiem do 18 kg kiedy dziecko osiągnie max wagę, ale wzrostu jeszcze nie aby pasować do trzeciego fotelika i wtedy może być tak, że będzie trzeba kupować ten do 25 kg w między czasie.
 
Jak kupowałam fotelik trzy miesiące temu to nie znalazłam do 25 kg obrotowego choć bardzo chciałam 😩 My zdecydowaliśmy się na axkid minikid 2.0. jest tylko i wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Pasuje do bardzo pochyłego siedziska. Pamiętam jak sprzedawca mi tłumaczył, że później może być problem z fotelikiem do 18 kg kiedy dziecko osiągnie max wagę, ale wzrostu jeszcze nie aby pasować do trzeciego fotelika i wtedy może być tak, że będzie trzeba kupować ten do 25 kg w między czasie.
a dla mnie kupienie fotelika tylko tylem to ryzyko. Zwlaszcza za taka kase. Bo mimo checi i faktu, ze tak jest najbezpieczniej, np 3 latek moze Ci sie zbuntowac i nie chciwc w ktoryms momencie jezdzic tylem. No i masz wtedy problem. Dlatego mi tak zalezalo ma tym, zeby oba foteliki mialy opcje przod tyl. Na wszelki wypadek. I faktycznie po 3cich urodzinach zaczely sie jazdy i w ktoryms momencie niw bylo juz mowy o jezdzeniu tylem.
 
a dla mnie kupienie fotelika tylko tylem to ryzyko. Zwlaszcza za taka kase. Bo mimo checi i faktu, ze tak jest najbezpieczniej, np 3 latek moze Ci sie zbuntowac i nie chciwc w ktoryms momencie jezdzic tylem. No i masz wtedy problem. Dlatego mi tak zalezalo ma tym, zeby oba foteliki mialy opcje przod tyl. Na wszelki wypadek. I faktycznie po 3cich urodzinach zaczely sie jazdy i w ktoryms momencie niw bylo juz mowy o jezdzeniu tylem.
No właśnie nasza Królowa jeździ grzecznie tylko 20-40 minut. Jak sama z nią jadę to jest Armagedon. Dlatego jak jeździmy w koło komina to jedzie ze mną przodem. Jak jedziemy dalej to na maksa wozimy tyłem a jak już jest Avanti nie do ogarnięcia to obrotowy fotelik ratuje nam życie.
 
PANIE. Słyszycie tą ciszę na forum? 3 wpisy na dzień 😬 To nie przypadek! To protest. Większość z nas ma dosyć waszych często wręcz agresywnych i obraźliwych wpisow. Duże grono nowych i "starych" forumowiczek zgadzają się że przeginacie. Piszą że się boją cokolwiek napisać. Że nie mogą mieć własnego zdania, napisać co czują, co planują, o czym decydują, co myślą. BRAWO :) MILEGO DNIA. Mój będzie bardzo miły, jadę z córeczką na rehabilitacje ;)
 
Ej Mamy chlopcow - jakis pomysl na prezent dla roczniaka? Chce znalezc cos fajnego dla bratanka, a jakos w glowie mam glownie lalki i jednorozce 🤣 Help 😉
 
a dla mnie kupienie fotelika tylko tylem to ryzyko. Zwlaszcza za taka kase. Bo mimo checi i faktu, ze tak jest najbezpieczniej, np 3 latek moze Ci sie zbuntowac i nie chciwc w ktoryms momencie jezdzic tylem. No i masz wtedy problem. Dlatego mi tak zalezalo ma tym, zeby oba foteliki mialy opcje przod tyl. Na wszelki wypadek. I faktycznie po 3cich urodzinach zaczely sie jazdy i w ktoryms momencie niw bylo juz mowy o jezdzeniu tylem.
To sprzedam i kupię inny :) taki problem to nie problem.
 
reklama
Do góry