reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dobrze, trochę brzuch boli, ale do wytrzymania, mała jest śliczna, czarnula kudlata , śmieje się, że jeszcze na tłusty czwartek chciała się załapać hehe , jest ok , cieszę się że już po cięciu, bo tego się bałam 😉
Tłusty czwartek to chyba ważny dla Ciebie dzień:) tak często o nim wspominasz 😅😅😅no pewnie że Lidzia śliczna A kudlata po mamie 😝 A już wstałaś?
 
reklama
Tłusty czwartek to chyba ważny dla Ciebie dzień:) tak często o nim wspominasz 😅😅😅no pewnie że Lidzia śliczna A kudlata po mamie 😝 A już wstałaś?
Hehe jeszcze leżę na placka, może na noc już cewnik wyjmą 😄
 

Załączniki

  • 20220225_143714.jpg
    20220225_143714.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 97
Bylam z corka u podologa. Kuzwa, Ukrainka. Probuja wyciagnac siostre z coreczka w wieku mojej Inki spod Lwowa, bo juz spadaja bomby i strzelaja do cywili. Splakalysmy sie obie.
Jaki ten swiat

Bylam z corka u podologa. Kuzwa, Ukrainka. Probuja wyciagnac siostre z coreczka w wieku mojej Inki spod Lwowa, bo juz spadaja bomby i strzelaja do cywili. Splakalysmy sie obie.
Jaki ten swiat jest okropny ostatnio.
STRA-----SZNE !!!!!!!! Nawet nie wiadomo jak komentować.
 
reklama
Do góry