reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Misia...dziekuje, ze tak piszesz o cc. jestem coraz pewniejsza mojej decyzji! no chyba, ze będzie tak, ze jakos dziwnym trafem nie zdarze do szpitala albo cos...wiec w sumie nastawiam się tylko i wyłącznie na to, żeby mój synek był zdrowy, reszta mnie nie obchodzi, zniose wszystko!
ja dziś na rane po cc kupiłam sobie octanisept - moje koleżanki bardzo polecają, dodatkowo można psiknąć maluszkowi na kikut pępowinowy. działa niesamowicie!

Lawendowy...powiem ci, ze jakos wcale mi nie raźniej, modle się, żeby jeszcze nie było ze mna tak zle, żeby mnie już katować takim wiezieniem;-) trochę pocieszylo mnie to wczorajsze ktg i wlasciwie brak skurczy...jeszcze w piątek jade i poniedziałek - zobaczymy...
a ty kochana po co do szpitala? bo ja się już gubie:sorry:

milagors...ja tez wlasnie czasami zamawiam sobie catering, maz caly dzień w pracy, potem idzie do nas sprawdzić jak się ma wykończenie mieszkania, wiec wlasciwie jakby nie mama to bym umarla z głodu...ale czasami nie mam sumienia jej tak meczyc...czasami się przynam, ze zamawiam pizze albo chinczyka:-p


ja już ostatnie zakupy zrobione! jestem zupełnie gotowa do szpitala i do porodu! jeszcze zapakować to w torbe i kiedyś w droge!
jak pakujecie maluszka?razem do torby z wami czy oddzielnie?
zaczelam tez pic sok z żurawiny przed porodem, żeby nie wyszly mi jakies niechciane bakterie w moczu, czy w posiewie...
mój maz się smieje, ze jak nie było wszystko gotowe to maly siedział w brzuszku...a teraz, zebym nie wywolala wilka z lasu:laugh2::rofl2:
 
reklama
Miliaa, ja już się zgubiłam dawno temu i trudno mi się odnaleźć.
22 lipca mam zabieg wycięcia migdałków, bo one rozsiewają bakterie po organizmie. A w tym wieku, już nie są barierą ochronną i nie ma co ich trzymać. Ale jak powiedziała jedna pani laryngolog, że jak wytnę migdały, to od razu w ciążę zajdę. Co prawa, nie wiem, jaka to jest zależność, no ale jak ma pomóc, to ja poproszę :-) Nawet dwa razy :-D
 
lawendowy a kiedy masz wynik z hist-patu?prosiłaś o cito?
sony ale weź pod uwagę,że jeszcze rodzina i znajomi będą ci przynosić ubranka, nieuniknione, więc chyba nie ma co szaleć :tak:poza tym, przecież dziecko rośnie, więc też na bieżąco widać, z czego wyrasta itd.Ja jeszcze nie mam nic!nadal czekam na płeć :-) chociaż, przepraszam, zapomniałam, mam kaftanik w myszki, nasz talizman, kupiony jakoś przed crio, na dobrą wróżbę, i teraz teściowa nie wytrzymała i kupiła cudny welurowy pajacyk z C&A :tak:
 
Ikasia mozesz pić żurawinkę,póki co, nie zaszkodzi.Ja też na początku brałam żurawinę potem mi przepisała Furaginę, i mówiłam,że też można brać Urosept, mimo,że piszę na nim,że nie jest dla kobiet w ciąży.
 
Martka, prosiłam o cito, to usłyszałam, że skierowanie do szpitala nie było na cito i trzeba czekać normalnie, czyli 21 dni. Zdziwiłam się, że aż 21 dni, ale podobno to standard a do tego czas urlopów. Zamierzam zadzwonić do nich w czwartek, to akurat tydzień minie, może już coś będzie wiadomo.
 
Ikasia zadzwoń do lekarza i powiedz, że ci takie wyszły albo ci powie żeby przyjechać albo chociaż receptę wypisze i zostawi do odbioru. Bakterie w moczu to częsta przypadłość kobiet w ciąży i się nic nie martw, do wizyty je wyleczysz.
 
Hej dziewczyny
Jaki kupujecie laktator? reczny czy elektroniczny ?
Ikasia dzieki za link z bujaczkiem jest swietny :-) tez bede taki kupowac :tak: nie rozumiem tylko co ta wibracja robi..?
 
reklama
Do góry