reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

dorex...dobrze, ze mówisz,ze wibracje usypiają...ja tez mam leżaczek bujaczek z BS i tez ma wibracje, zastanawiałam się jakie sa mocne, bo jeszcze go nie zlozylismy z mezem...

Misia...nie no, mleczarni nie przewiduje, bo moje cycki male sa i jakos nie bardzo wierze żebym miała nawal pokarmu...no ale może, może...
powiedz czy ty mialas jakiś zastoj pokarmu? zapalenie piersi przez ten nawal mleka?

ja dziś na badaniach już z rana bylam, przepuszczona w kolejce chyba pierwszy raz bez głupich min:tak: jutro albo pojutrze jade na ktg...oby wszystko było dobrze
 
reklama
Witam dziewczyny widze ze wszystkie sie przeniosłyście na to forum!!!!!!! W sumie to nie dziwne jak wszystkim sie udaje troche sobie poczytałam. I widze ze sylwi sie wkońcu udało super trzymam kciuki :-)
 
[FONT=&quot]lkasia spokojnie, to tylko jakieś bakterie! Ja kiedyś miałam nagminne problemy ale odkąd biorę te leki o których wcześniej pisałam (a jest tam żurawina) nie mam już problemu ani z pęcherzem ani z moczem.

Ale ja Wam zazdroszczę tych wszystkich bujaczków, leżaczków itp że możecie już kupować, chyba powoli będę musiała sobie robić notatki z Waszych wpisów i akcesoriów które polecacie:) No ale spokojnie, jeszcze 8 dni i dowiem się czy wszystko w porządku, będę już 31 dni po transferze, może będzie już bić serduszko jak myślicie? Na razie staram się wyciszać i nie denerwować, słucham muzyki relaksacyjnej dla kobiet w ciąży, medytuję i nawiązuję kontakt z moim bobasem (lub bobasami) :)
[/FONT][FONT=&quot]Poza tym wczoraj zauważyłam że strasznie urosły mi piersi!! Wyglądają jakby z B urosły do dużego C jak nic, nie zmieściłam się dziś w żaden z moich biustonoszy, niby je upchałam ale bardzo bolały, nie pozostaje mi nic innego jak wybrać się na zakupy:/ Przy mojej posturce 16 letniej dziewczynki ( mam 155 cm i ważę 46 kg) takie piersi wyglądają trochę komicznie...ale cóż, "uroki" ciąży
usmiech.gif

[/FONT]
 
Maja powinnaś już usłyszeć serduszko....ja dopiero w poniedzialek usłuyszałam..w.czesniej tylko widziałam, bo u mojej ginki nie słychac...a na genetycznych yblam u radiolog I ona tam ma lepszy sprzęt:)
A z bujaczkami itp zobaczysz ze juz niedlugo też będziesz kupowac:):)
A co do cycków, to mi na poczatku rosły w starsznym tępie...potem jakoś spadły I teraz są w zasadzie takie jak przed ciążą:)
 
Miłego dnia dziewczynki

Ja po kolejnych badaniach

HCG 236 :-D
Progesteron 159,7 nmol/l (czyli gdzieś 50,2 ng/ml) :szok:

Progesteron sam się podniósł, bo cały czas mam taką samą dawkę. Dr stwierdziła, że organizm się mobilizuje i sam zaczął produkować. Wszystko wygląda bardzo obiecująco.Mam już nie robić badań i czekać na 25-26 dpt na usg. To 2 tyg czekania :zawstydzona/y:, ciężko będzie wytrzymać ten okres.
 
reklama
Do góry