reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

😂😅🤣 to się uśmiałam;) fakt, z czasem jest niby łatwiej, u mnie tak po 4 mcu; ale bez przesady... ;)

u mnie przy drugim jak nic kp i butla (od razu a nie próby po 3 miesiącach) . Jestem full kp, ale nie pieję i traktuję to jako sposób karmienia, a nie jakieś zajebiste zajęcie, które mnie uszczęśliwia. Nie mam przy tym uniesień, aureola mi też nie urosła - choć oczywiście są fajne momenty, bliskość też jest fajna i jak sobie Mała powoli ssie na luzie to nawet jest to przyjemne, gorzej jak się szarpie, albo coś jej nie wchodzu. A to jednak moje ciało jest szarpane. Na szczęście zapalenia, kryzysy i inne pierdoły mnie omijają. Ale to uwiązanie mnie rozwala. Teraz mam pierwsze dziecko, wyczekane i niech będzie poświęcam ten czas, choć frustruje mnie to. Ale jeśli będzie drugie to już inne podejście od początku.

przez to, że w szkole mówią tak i tak i trafiają się niby egezmplarze, ktore śpią całe noce i jedzą i luz to jest tyle baby bluesów, bo potem 99% dzieci tak nie ma! także ten...;)

dlatego w prl zalecali karmić 3 miesiące,a potem butla :)


w punkt to powiedziałaś, serio. Tym bardziej, że młoda matka finalnie jest dość niepewna - instyknt Ci podpowie, acha... jasne. Niby może podpowie, ale przy pierwszym dziecku naprawdę boisz się że jednak tą krzywdę robisz.
wydaje mi sie, ze tuz przed Twoim porodem pisalam Ci jak mi sie miedzy dziecmi podejscie zmienilo i widze, ze Ty tez juz to widzisz 😂😂
A co do strachu to jasne, w koncu jestes calkiem odpowiedzialna za to malenstwo, dlatego wlasnie kazda mama powinna byc utwierdzana w tym, zeby ufala sobie i instnktowi, a nie krytykowana na kazdym kroku.
Ostatnio gadamy z kolezanka (obie mamy dwojke dzieci w podobnym wieku) z inna mama, ktorej sie wlasnie drugie urodzilo. I ona taka zrezygnowana, a my jednym glosem do niej: chodzi o to zeby przezyc/przetrwac wiec daj sobie troche luzu 😂 Jak starszy musi posiedziec przed tv to niech siedzi, nie ma sie co biczowac. Przy nowprodku jest slabo i tyle, tylko spokoj moze nas uratowac 😂😂
 
reklama
Hej babeczki. Pamięta mnie któraś? Pisałam na wątku kto po ivf.

Co tam u was? @fredka84 kiedy rodzisz?

@Natsnats gratulacje!!!

@Justi92 ty już prawie finish. Co u Ciebie będzie?

Bardzo dawno nie zaglądałam na wątek. Nawet nie wiem komu się udało. Trzymam jak zawsze za wszystkie kciuki.
No ofkors że pamiętamy 😊. Co tam u ciebie słychać? Opowiadaj
Ja mam na 27.02 więc pomału trzeba zbierać dupę w troki 😜
 
No ofkors że pamiętamy 😊. Co tam u ciebie słychać? Opowiadaj
Ja mam na 27.02 więc pomału trzeba zbierać dupę w troki 😜
Ciesze sie. Ostatnio bałam się napisać. W listopadzie podeszliśmy do naszego ostatniego crio w karierze. Podeszliśmy z myślą, że tak pewnie nie uda się. Moja psycha wołała ratunku i powoli myslalam o pomocy specjalistycznej. Żeby zakończyć definitywnie historie kazaliśmy podać oba zarodki. Nie pisałam na forum bo bałam się nakręcania, trzymania kciuków i współczucia jak się nie uda. No i za ok 10 dni mam prenatalne. Bliźniaki nr 2.
Po wszystkich niepowodzeniach nie umiem się cieszyć. No i ciągle nie wierze ze sie udalo.

Tęskniłam za wami babeczki...
 
reklama
Ciesze sie. Ostatnio bałam się napisać. W listopadzie podeszliśmy do naszego ostatniego crio w karierze. Podeszliśmy z myślą, że tak pewnie nie uda się. Moja psycha wołała ratunku i powoli myslalam o pomocy specjalistycznej. Żeby zakończyć definitywnie historie kazaliśmy podać oba zarodki. Nie pisałam na forum bo bałam się nakręcania, trzymania kciuków i współczucia jak się nie uda. No i za ok 10 dni mam prenatalne. Bliźniaki nr 2.
Po wszystkich niepowodzeniach nie umiem się cieszyć. No i ciągle nie wierze ze sie udalo.

Tęskniłam za wami babeczki...
blizniaki drugi raz?!?! 😆😆😆
Ej graj babo w totka!
Gratulacje i niech moc bedzie z Toba, bo bedziesz miec zabawe 😁
Na kiedy termin? Jakiej plci dzieci? Ile woogle maja starsze, bo nie pamietam
Ale jajka 😀😀😀
 
Do góry