reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No i w końcu dopadły mnie ciążowe dolegliwości 🥴. Wczoraj miałam taką okropna zgagę ze w nocy się obudziłam i wymiotowałam 😱. Ja pierdziulę, myślałam że się uduszę😱. Dziś boli mnie gardło i cała szczęka.
Już wiem ,że pierogów na razie nie chcę na oczy widzieć😜
@Justi92 z tego co kojarzę to Wit K dają w szpitalu i nie można jej samemu podawać
Gaviscon ci polecam,mozna w ciazy brac
 
reklama
No i w końcu dopadły mnie ciążowe dolegliwości 🥴. Wczoraj miałam taką okropna zgagę ze w nocy się obudziłam i wymiotowałam 😱. Ja pierdziulę, myślałam że się uduszę😱. Dziś boli mnie gardło i cała szczęka.
Już wiem ,że pierogów na razie nie chcę na oczy widzieć😜
@Justi92 z tego co kojarzę to Wit K dają w szpitalu i nie można jej samemu podawać
Może to jednorazowe. Staraj się jeść malutkie kolacje. Najwyżej nad ranem poratujesz się kanapką 😂
 
Ostatnia edycja:
Chyba nie jednorazowe bo rano zjadłam owsiankę i czułam ją do południa 🥴. Jprdl nie będę mogła tyle żreć 😱
Sama widzisz, natura wie co robi. Za chwilę będziesz gotowa na poród 😁 większość kobiet ma jakieś dolegliwości które uprzykrzają końcówkę ciąży.
Może wystarczą malutkie porcje, dieta lekkostrawna.
 
reklama
Dziękuję, mamy się bardzo dobrze. Córeczka właśnie zaczyna nawijać, uwielbiam wsłuchiwać się w nowe wyrazy. Jest mega słodka, czasem żałuję że to moje ostatnie dziecko.
Wzięłam się za siebie, schudłam i zastanawiam się co mam zrobić ze swoim ciałem. Likwidować brzuch czy cycki sobie doprawić 😂
U Ciebie końcówka, już w miarę bezpieczny czas. Trzymam kciuki za poród.
ja jakbym miala nadwyzke kasy to zlikwidowałabym brzuch 😆
Dobrze, ze mloda ruszyla z mowa, pamietam, ze sie martwilas.
Moja tez zaczela nawijac, powtarza wszytsko, ma slowa, ktore mowi tylko po polsku, inne ktore zawsze po hiszpansku. Smiesznie miesza, jak jej siostra w jej wieku 😀
Ty tam nie zaluj, ze dzieci odchowane tylko oddychaj pelna piersia 😂
 
Do góry