reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jeeeeezusieeee 😱🤦🏼‍♀️
ja to jednak wole SN 👌🏻
A cieli i zszywali ci krocze na zywca,bo znieczulenie nie zadzialalo??
Szybko bys zdanie zmienila😂ja mam za soba tez SN ,wszystko super,ten punkt programu pamietam jak wczoraj😕

A co cie tak przerazilo w tym co napisalam? Wszystko jak po masle poszlo😊
 
reklama
A cieli i zszywali ci krocze na zywca,bo znieczulenie nie zadzialalo??
Szybko bys zdanie zmienila[emoji23]ja mam za soba tez SN ,wszystko super,ten punkt programu pamietam jak wczoraj[emoji53]

A co cie tak przerazilo w tym co napisalam? Wszystko jak po masle poszlo[emoji4]
Kolezanka od zawsze broni sn, wiec co bys nie napisala byloby "przerazajace"[emoji6]
 
A cieli i zszywali ci krocze na zywca,bo znieczulenie nie zadzialalo??
Szybko bys zdanie zmienila😂ja mam za soba tez SN ,wszystko super,ten punkt programu pamietam jak wczoraj😕

A co cie tak przerazilo w tym co napisalam? Wszystko jak po masle poszlo😊
Dali mi znieczulenie w zastrzyku i wtedy zszywali ;)
I nie cięli, bo pęklam o ciupinkę ;)

Chyba najbardziej mnie to przeraża, że tak dać się ciąć na własne życzenie ..
Co innego jak trzeba 🤷🏼‍♀️ Ale czasami jest tak - bo ja nie chce, bo to boli. A pózniej po cc to wcale nie boli ? 🤔
Tu ból i tutaj 🤷🏼‍♀️
 
Bronię, bo uważam, że to lepsza droga. Ale też jeżeli ktoś wybiera cc to nie jest gorszy. Ty wspominasz to dobrze, No i super. Ja drugi raz (jeżeli będzie i wszystko będzie dobrze), też wybiorę SN [emoji3526]
Oby tak wlasnie bylo i obys miala szanse rodzic drugi raz jak tylko zechcesz [emoji4]
Pokazesz corcie?
My tez sie właśnie odstawiamy od piersi [emoji2358][emoji2358][emoji2358]
 
Dali mi znieczulenie w zastrzyku i wtedy zszywali ;)
I nie cięli, bo pęklam o ciupinkę ;)

Chyba najbardziej mnie to przeraża, że tak dać się ciąć na własne życzenie ..
Co innego jak trzeba 🤷🏼‍♀️ Ale czasami jest tak - bo ja nie chce, bo to boli. A pózniej po cc to wcale nie boli ? 🤔
Tu ból i tutaj 🤷🏼‍♀️
Ja doszlam do siebie po cc 10 razy szybciej niz po sn.Do domu ze szpitala jechalam tez siedzac za kierownica,po sn sie 6 tyg zbieralam .Dla mnie jest roznica.
 
reklama
U nas buntu czy placzu nie ma. Jest za to 253745251638 pobudek co noc [emoji2358][emoji24]

Slodziak [emoji4]
Walczymy już z 3 tyg, mamy milion butelek 😑 niedawno kupiłam medela calma i ta jako pierwsza jej odpowiada. I tak średnio chce pić ale o niebo lepiej niż wcześniej. Także byle do lepszego ✊

Moja to się budzi teraz więcej niż wcześniej .. od 2 do 8 razy 😑😑
 
Do góry