reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kurcze, dziewczyny.. Juz jestem w 35 tygodniu a mała sie tak tam przewraca w tym brzuchu, masakra.. Az sie zaczynam martwic czy to normalne...
Przed chwilą doslownie sie przepychala głową przez moj brzuch 😱 Widziałam główkę 🙈
 
reklama
Moja znajoma miała cc w zeszłym tygodniu i wyobraźcie sobie ze na drugi dzień ja wypisali do domu [emoji33] Bylam w szoku jak mi to powiedziala... I mówi ze mnie jak bede rodzila naturalnie to po paru godzinach wypiszą do domu [emoji33] Szok...
Tutaj jak rodzisz na nfz to tera w czasie covida po sn 24h w szpitalu, a po cc 48h.
Prywatnie nic sie nie zmienilo, jest jak przed pandemia.
 
Kurcze, dziewczyny.. Juz jestem w 35 tygodniu a mała sie tak tam przewraca w tym brzuchu, masakra.. Az sie zaczynam martwic czy to normalne...
Przed chwilą doslownie sie przepychala głową przez moj brzuch 😱 Widziałam główkę 🙈
Hehe ale zazdroszcze bo moja narazie tancuje ale jeszcze nie kopie
 
Ja też wole rodzic naturalnie ale bez znieczulenia bo słyszałam ze to znieczulenie jest bardzo ryzykowne...
Szalona Ty, bierz znieczulenie. Jest taki moment że już na maxa naparza a jeszcze nic się nie dzieje, wtedy znieczulenie jest jak dar niebios 😁 daje godzinę spokoju i mozna się ogarnąć przed kulminacyjnym momentem ☺️
 
Ja też wole rodzic naturalnie ale bez znieczulenia bo słyszałam ze to znieczulenie jest bardzo ryzykowne...
Nie wiem skad taka teoria, nie spotkalam sie. W Hiszpanii od przynajmniej 25lat zzo jest standardem przy porodzie. Bez proszenia, po prostu zaklada sie, ze kazdy tak rodzi. Oczywiście mozna bez, ale sa to wyjatki.
Nie wyobrażam sobie rodzic bez. Za zadne pieniądze. I w sumie nie rozumiem tez po co rodzic bez.
 
Szalona Ty, bierz znieczulenie. Jest taki moment że już na maxa naparza a jeszcze nic się nie dzieje, wtedy znieczulenie jest jak dar niebios 😁 daje godzinę spokoju i mozna się ogarnąć przed kulminacyjnym momentem ☺️

Boję sie bo sie naczytalam ze dziecko moze przez to przestać oddychać czy cos i ze nie jest wskazane dla osob z niskim ciśnieniem a moje jest zawsze bardzo niskie.. Ehh już nie wiem co myśleć 😕
 
Nie wiem skad taka teoria, nie spotkalam sie. W Hiszpanii od przynajmniej 25lat zzo jest standardem przy porodzie. Bez proszenia, po prostu zaklada sie, ze kazdy tak rodzi. Oczywiście mozna bez, ale sa to wyjatki.
Nie wyobrażam sobie rodzic bez. Za zadne pieniądze. I w sumie nie rozumiem tez po co rodzic bez.

Tak wyczytałam i sie przestraszylam... ☹️
 
reklama
Też mam niskie, wszystko było ok, serio nie ma co się męczyć, wszystko jest dla ludzi.

Ok super w takim razie bardzo dziękuję za radę 😘
Wiecie, tak bardzo pragnę mojego maleństwa że chce tylko urodzić małą całą i zdrową...
No ale skoro mówicie że to nie az takie straszne to pewnie sie zdecyduje... Dziękuję Wam 😘
 
Do góry