reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja znalazlam takue cudne obrazki zeby pieiesic w kaciku niuni i nie moge sie zdecydowac ktore-2 chce😄Napewno tego rozowego krolika tylko nie wiem czy do tego chmurke czy balona
fajne 👍 👍 👍 popatrz sobie na desenio - wysylam ci link


tam jest tez taki moderator i mozesz sobie sama zrobic sciane ;) I nie tylko do pokoju dzieciecego ;)
 
reklama
Ale jazda - patrz ze nie pomyslalam z takimi woreczkami. Mysle ze te co kupilam satrcza mi na dluzej ale teraz juz bede patrzyla za tymi dla psow ;) Nie mam jeszcze jednej rzeczy i planuje dzisiaj kupic moze w ction albo pepco - chodzi o pojemnik zamykany na pieluchy - kupie jakis zwykly chyba plastikowy byleby byl zamykany ;)
Ja mam z ikea - kosz bialy plus pojemniki. Fajne, tanie, sprawdza sie.
Screenshot_20210303-132001.jpeg
 
reklama
To faktycznie masakra dla nosa i portfela[emoji23]
10 pieluch dziennie to u mnie standard przez pierwsze pol roku. Teraz mysle, ze ok 8.
Przebieram czesto, uzywam tylko Pampersa, odpazenia byñy tylko przy zebach, ale niewielkie.
Wole nie liczyc ile na psmpy poszlo. Pewnie z pol procedury [emoji38][emoji38]
 
Do góry