reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jest online ale z reguły różnie jest z dostępnością. Zdecydowanie lepiej pomacac. Do H&M nawet nie wchodziłam. Zara też ma wyprzedaż. W sklepach jest pełno ubranek, córce w C&A kupiłam kurtkę na wiosnę za 20 zł.
jesssu przeciez to oszalec mozna a z moimi predyspozycjami do kupowania ciuchow to az niebezpieczne !!!!
 
Wiem.Wczorsj bylam w galerii i widzialam ale juz nie bylam w stanie wejsc.Dzis mi przyszly pieluchy muslinowe-takie ladne🤩
Mo kilezanka w ciazy podsunel pomysl i ide sie jutro zapisac do biblioteki i wypozycze dziecinne ksiazeczki do czytania - jakiegos plastusia czy muminki 🤩 bede juz czytac Natalce bo narazie to Łukasz jej tylko testy z powolenia na bron czyta 👍no masakra ;)
 
I tak wejdziesz - tam sa np polspiochy ze 80 zl na 15 - dwu pack ;) a ja kupilam sukieneczki tiulowe 🤪 nie moge sie doczekac jak to przyjdzie ;) No wlaaaazzz tam 😂
Tylko nie daj sie naciagnac bo np.ubranka z Pinokio w 5.10.15 sa drozsze niz u nich w sklepie🙂
A powiedz kipilss juz kocyki i reczniki dla Natalki bo ja co do kocykow to jeszcze -jeszcze ale reczniki nie wiem jakie bo chce miekkie i chlonace wode
 
reklama
Tylko nie daj sie naciagnac bo np.ubranka z Pinokio w 5.10.15 sa drozsze niz u nich w sklepie🙂
A powiedz kipilss juz kocyki i reczniki dla Natalki bo ja co do kocykow to jeszcze -jeszcze ale reczniki nie wiem jakie bo chce miekkie i chlonace wode
Ja mam kocyki od mamyginekolog. Przyjemny w dotyku, bawełniany. Można go prać i prac, ciagle dobrze wygląda. Kupiłam go chrzesnicy na prezent rok temu i jest cudowny. Sama marzyłam, żeby w końcu go zamówić :) Wzięłam dwa 😅 jeżeli chodzi o ręczniki też mam flanelowe od mamyginekolog. Przyjaciółka używa i mówi, że dla niej nie ma lepszych. Zaufałam, zobaczymy ☺️
 
Do góry