reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

O jesssussie szczerze powiem jak o tym piszecie ze troche mnie to przeraza ;) Ale ok jakos to wszystko poskladam do kupy i chyba zaczne od kupienia komody do pokoiku ;) Znalazlam w ikea i beda staly dwie z szufladami bo tak chyba najlpeiej ;) a jesli chodzi o wozek to tescie sie upieraja przy kupnie - ja mam tylko wybrac i msylalam nad takim wielofunkcyjnym czyli gondola, spacerowka i fotelik 3w1. Czy to jest dobry pomysl? No i co z łózeczkiem? zawsze chcialam miec łózeczko bo mala bedzie miala swoj pokoik ale teraz sie duzo zastanawiam nad ta przystawka do łózka i w sumie nie wiem czy nie bede chciala tego i tego.
Fotelik z zestawu 3 w 1 nie jest dobrym pomysłem chuba ze ma atesty i do jego wyboru polecam stronen8 gwiazdek na fb.
 
reklama
O jesssussie szczerze powiem jak o tym piszecie ze troche mnie to przeraza ;) Ale ok jakos to wszystko poskladam do kupy i chyba zaczne od kupienia komody do pokoiku ;) Znalazlam w ikea i beda staly dwie z szufladami bo tak chyba najlpeiej ;) a jesli chodzi o wozek to tescie sie upieraja przy kupnie - ja mam tylko wybrac i msylalam nad takim wielofunkcyjnym czyli gondola, spacerowka i fotelik 3w1. Czy to jest dobry pomysl? No i co z łózeczkiem? zawsze chcialam miec łózeczko bo mala bedzie miala swoj pokoik ale teraz sie duzo zastanawiam nad ta przystawka do łózka i w sumie nie wiem czy nie bede chciala tego i tego.
Wozek 3w1 jest ok pod warunkiem, ze fotelik do samochodu to fotelik z atestami, a nie antymandat. Ja mam teraz wozek cybex balios s i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej mialam bebetto murano z fotelikiem maxi cosi i tez byl ok, ale spacrowka nie skkladala sie ze stelazem przez co zajmowal kupe miejsca.
Komody mam 2 z ikea i polecam :)
 
Ja zdecydowałam się na wózek espiro only, a fotelik avionaut pixel z bazą ;) Jeśli chodzi o espiro gondola w nim jest dość nisko, ale ja kurdupel jestem więc mi to nie przeszkadza ;) Avionaut Pixel to jeden z najlżejszych fotelików waży ok 2,5 kg. Jest bodajże polska marka i dość bezpieczną.
Avionaut jest leciutki, ale ma bardzo slabe wyniki w testach. Do tej pory jesli chodzi o foteliki 0-13kg wiodacymi markami byly maxi cosi i cybex.
 
Avionaut jest leciutki, ale ma bardzo slabe wyniki w testach. Do tej pory jesli chodzi o foteliki 0-13kg wiodacymi markami byly maxi cosi i cybex.
W ADAC jest oceniany jako dobry fotelik, fakt nie najlepszy :) ale, że jest słaby to takich wyników testów nie widziałam nigdzie. Jak masz jakieś wyniki to podrzuć z chęcią jeszcze się podszkole.
 
Co do wózka to zwróć uwagę na czym Tobie zależy. Ja pozbierałam rad tu a potem pojechalam do sklepu w którym trafiłam na dobrego sprzedawcę który mi fajnie doradził i jestem bardzo zadowolona. Ja osobiście mam wózek espiro next Avenue. Zależało nam aby wozek sie sprawdził w trudnym terenie. Dodatkowo ma długa gondole a synek jest duzy i długo bardzo nam gondola sluzyla. Mamy fotelik pierwszy z cybexu. W tedy jeszcze maxi cosi miały crash testy-teraz pewno więcej juz jest firm które testy ma. Co do łóżeczka gdyby udało się zajsc w drugą ciążę i ja donosić to pierwsza rzeczą jaką kupuje jest łóżeczko dostawne jak np chicco. Moj synek zasypial na piersi do 9 m-ca i często przy odkładaniu sir budził dlatego zrezygnowalam z odkładania i spal z nami, z taką dostawka moim zdaniem byłoby bardzo wygodnie.
Proszę do prania uzywam z loveli jak większość tutaj dziewczyn a prac zaczęłam na końcówce 7 miesiąca i potem wszystko układałam tylko szuflady zostawiałam lekko otwarte zeby byk dopływ świeżego powietrza. My ciuszki kupowalismy przeważnie od rozmiaru 62 bo synek od początku zapowiadał się duzy. Mialam tylko kilka 56 i bardzo dobrze bo praktycznie ich nie uzywalam. Te z lidla sa super do rozmiaru 68 bodajze tylko one mają zawyzona rozmiarówke. Nam najbardziej właśnie Lidl i pepco siadło. Mialam kilka body z Reserved które disyalam w prezencie i jak dla mnie były straszne bo synek bardzo się w nich pocil
 
reklama
Prałam zawsze, a raczej mąż prał rzeczy córki po kąpieli. W pierwszych trzech czy czterech miesacach prawie wcale nie używałam pralki. Stosuje tylko proszek Lovela, bez płynu do płukania. Zresztą skarpetki do tej pory piorę ręcznie, szczerze tego nie znoszę ale lepiej się piorą.
 
Do góry