reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dopóki jest Ci wygodnie - możesz bez problemu tak spać. Nic dziecku nie Zrobisz. To też moja ulubiona pozycja i niestety w ciazy cierpię nie mogąc tak spać. Ogólnie polecam poduchę do spania, dla mnie zbawienie w obu ciążach.
Właśnie. A możesz polecić jakas konkretna? Bo oglądam, chciałabym taka conto by można zdjąć pokrowiec do prania ale żeby to wypełnienie nie trzeszczalo jak styropian.. I nie wiem jaka, tyle tego..
Ja tez zawsze spałam na brzuchu. A jak tylko się dowiedziałam o ciazy to na bokach i plecach, ale już się zaczynam tluc po nocy, nie jest mi wygodnie, wciskam jaska lub kołdrę między nogi.
 
reklama
Właśnie. A możesz polecić jakas konkretna? Bo oglądam, chciałabym taka conto by można zdjąć pokrowiec do prania ale żeby to wypełnienie nie trzeszczalo jak styropian.. I nie wiem jaka, tyle tego..
Ja tez zawsze spałam na brzuchu. A jak tylko się dowiedziałam o ciazy to na bokach i plecach, ale już się zaczynam tluc po nocy, nie jest mi wygodnie, wciskam jaska lub kołdrę między nogi.
Ja moja kupilam na amazonie tutaj, ale mam coś takiego : Link do: PODUSZKA CIĄŻOWA DLA KOBIET W CIĄŻY GRUBA 170 CM
Właśnie poszewkę się ściąga i pierze, jest długa, nie jest na sztywno wypełniona na maxa więc możesz to sobie doowlnie przesuwać i np pod brzuchem miec mniej, a między kolanami wiecej. Dzięki niej naprawdę nie mialam problemów ze snem w ciazy. Tak jak Misis nie wyobrazam sobie bez.
 
Ja moja kupilam na amazonie tutaj, ale mam coś takiego : Link do: PODUSZKA CIĄŻOWA DLA KOBIET W CIĄŻY GRUBA 170 CM
Właśnie poszewkę się ściąga i pierze, jest długa, nie jest na sztywno wypełniona na maxa więc możesz to sobie doowlnie przesuwać i np pod brzuchem miec mniej, a między kolanami wiecej. Dzięki niej naprawdę nie mialam problemów ze snem w ciazy. Tak jak Misis nie wyobrazam sobie bez.
Dziekuje:) i cena calkiem fajna ;) zamówię na pewno ;)
 
Dziękuje Kochane 😘😘 mój już się śmieje, że mi dziurę w materacu pod brzuch wytnie 🙈 a na boku mogę leżeć godzinami i nie zasnę, tak jak na plecach🙈 czas pomyśleć o poduszce 💓

Dziękuję! 💓
 
A Wasi mężczyźni nie burczą na te poduszki? Bo jak jak znam mojego to będzie "albo ja z Tobą śpię albo poduszka!" [emoji85][emoji85][emoji23][emoji23][emoji23]
Mój jakby tak powiedział to skończyłby na Sofie [emoji1787][emoji16]
Wierz mi, że w bardziej zaawansowanej ciazy, kiedy tylko tak można znaleźć wygodna pozycje, zdanie męża mam baaardzo daleko w poważaniu [emoji16]
 
Mój jakby tak powiedział to skończyłby na Sofie [emoji1787][emoji16]
Wierz mi, że w bardziej zaawansowanej ciazy, kiedy tylko tak można znaleźć wygodna pozycje, zdanie męża mam baaardzo daleko w poważaniu [emoji16]


Mojej kumpeli mąż pracuje w Niemczech i zjeżdża tylko na weekendy, więc ona będą w ciąży w tygodniu spala z poduszką, a w weekendy z mężem 😂 ja mogę jedynie kupić w czerwcu jak mój na delegacje pojedzie na 3-4 tygodnie 😁
 
reklama
Mojej kumpeli mąż pracuje w Niemczech i zjeżdża tylko na weekendy, więc ona będą w ciąży w tygodniu spala z poduszką, a w weekendy z mężem [emoji23] ja mogę jedynie kupić w czerwcu jak mój na delegacje pojedzie na 3-4 tygodnie [emoji16]
A tam, niech się przyzwyczaja, że "coś" między Wami leży.[emoji6] Twój odpoczynek w ciazy jest ważny, a wierz mi, taka poducha jest nieoceniona jak już brzuch jest.
 
Ostatnia edycja:
Do góry